Tomasz Żółtowski

Tomasz Żółtowski - ekspert finansowy

Placówka:
Wrocław, Idzikowskiego 34

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , finansowanie inwestycji , zakup, budowa, remont obiektu komercyjnego , finansowanie bieżącej działalności , kredyt w rachunku bieżącym

Staż w pośrednictwie finansowym:
11 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem skutecznym profesjonalistą, który poszukuje optymalnych sposobów finansowania zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Posiadam ponad 10-loletnie doświadczenie zawodowym nabytym w bankach oraz firmach doradztwa finansowego. Ta praktyka przekłada się nie tylko na szeroką wiedzę, jaką posiadam, ale także na relacje, jakie wypracowałem sobie z instytucjami finansowymi. Wszystko to ma nieoceniony wpływ na efektywne i skuteczne zarządzanie finansami moich Klientów. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dokładnie analizując sytuację wyjściową Klienta oraz jego oczekiwania po to, by zaoferować tylko te rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości. W ramach moich usług zapewniam także opiekę po sfinalizowaniu transakcji – pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc wsparciem merytorycznym.

Zapraszam do współpracy!

Lokalizacja

Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Wrocław, Idzikowskiego 34
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Wrocław, Idzikowskiego 34
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...