Małgorzata Dudek

Małgorzata Dudek - ekspert finansowy

Placówka:
Kraków, Zabłocie 43A (Zabłocie Business Park)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie bieżącej działalności , pożyczka firmowa

Staż w pośrednictwie finansowym:
5 lat

Profil eksperta kredytowego

Przez całe moje zawodowe życie klient był w centrum uwagi i moich działań. Wiem jak ważna jest obsługa na poziomie excellent, umiejętność budowania relacji i prowadzenia rozmowy. Zależy mi aby moi klienci otrzymali pełną i jasną informację oraz byli przekonani do swojego wyboru. Jestem aby pokazać możliwości, wesprzeć w podjęciu decyzji i wspierać podczas całego procesu kredytowego.

Swoje doświadczenie zdobyłam podczas dwudziestoletniej pracy w ING a następnie już jako samodzielny ekspert kredytowy.

Jeżeli szukasz finansowania swojej wymarzonej nieruchomości lub szukasz oszczędności na posiadanych kredytach a może szukasz finansowania dla swojej firmy – Zapraszam na bezpłatne konsultacje.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Kraków, Zabłocie 43A (Zabłocie Business Park)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Kraków, Zabłocie 43A (Zabłocie Business Park)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (3)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Łukasz (10 Sierpień 2023)
Współpraca z Panią Małgorzatą przebiegła bardzo pomyślnie. Jej pomoc i zaangażowanie sprawiły, że proces przebrnięcia przez wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym nie był nam straszny. Pani Małgorzata zaoferowała nam sporą pomoc w wyborze najlepszej oferty a przy tym wykazała się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Bardzo polecamy

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Maurycy (02 Sierpień 2023)
Pani Małgorzata pomogła nam przeprowadzić konieczne zmiany w umowie kredytu hipotecznego. Wykazała się przy tym znacznie większą otwartością niż oddziały banku obsługującego kredyt, gdzie nikt nie chciał się nami zająć. Kontakt z Panią Małgorzatą był bardzo konkretny i rzeczowy. Problemy i opóźnienia, które wystąpiły, wynikały jedynie z opieszałości banku. Pomoc Pani Małgorzaty oceniamy bardzo dobrze.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Rafał (28 Lipiec 2023)
Korzystaliśmy z Pani Małgorzaty przy konsultacji kredytu gotówkowego. Wszystko przebiegło jaknajlepiej: Bardzo korzystna oferta, szybka decyzja, dogodne warunki podpisania umowy. Polecam współpracę z Panią Małgorzatą !