Roman Mistarz

Roman Mistarz - ekspert finansowy

Placówka:
Wrocław, Zwycięska 14c/C1

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
18 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem specjalizującym się w dopasowywaniu produktów bankowych do potrzeb klienta. Moim zadaniem jest analizowanie potrzeb, pomoc w porównaniu i wybraniu atrakcyjnych produktów finansowych na każdym etapie wnioskowania, przy zachowaniu wysokiego standardu jakości.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałem – dlatego Ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłem pracując zarówno w Citibanku Handlowym S.A i w BZWBK SA (obecnym Santander BP SA). W Citi Banku zaczynałem od najniżej zaszeregowanego pracownika obsługi klienta i po 5 latach doszedłem do stanowisk menedżerskich w strukturze. W BZWBK byłem dyrektorem oddziałów, gdzie główne obowiązki koncentrowałem na zaspokajaniu potrzeb klientów i podległych pracowników. Posiadałem kompetencje do podejmowania decyzji kredytowych dla klienta MŚP.

Od ponad roku prowadzę placówkę partnerską mFinanse S.A. we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 14c/C1, która jest jedyną widoczną placówką mFinanse we Wrocławiu spontanicznie obsługującą klientów z tzw. „marszu”.

Lubię każdy rodzaj sportu, a ostatnio pasjonuje mnie bieganie po górach w tzw. ciężkich warunkach. Mam też dużą pasję do boksu, który kiedyś trenowałem, a obecnie jestem sędzią boksu olimpijskiego i w co któryś weekend można mnie też spotkać w „muszce” na turniejach bokserskich. Głównie swój wolny czas mile spędzam z rodziną, mam 5-cio letnią córkę i syna (jeszcze w brzuszku) żony.

Zapraszam.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse partner mFinanse
Wrocław, Zwycięska 14c/C1
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-15:00
Ekspert mFinanse partner mFinanse
Wrocław, Zwycięska 14c/C1
pn.-pt. 10:00-15:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (1)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Patrycja (26 Czerwiec 2024)
Wybór Pana Romana jako mojego doradcy nie był przypadkowy. Wśród moich przyjaciół cieszył się dużym uznaniem, dlatego zdecydowałam się skorzystać z jego usług. Jego zaangażowanie, doświadczenie, kompetencja wpłynęły na rozpatrzenie mojego wniosku o kredyt hipoteczny pozytywnie, a muszę zaznaczyć że droga była kręta, czasami traciłam nadzieję, ale Pan Roman zawsze podnosił mnie na duchu i wytrwale dążył do celu. Z całego serca polecam. Świetny fachowiec i człowiek.