Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny z mFinanse to:

kredyt konsolidacyjny informacje
  • wszystkie Twoje raty scalone w jeden kredyt
  • jedna niższa rata na miarę Twoich możliwości
  • dodatkowa gotówka na dowolny cel
  • komfortowy okres spłaty – nawet do 30 lat
  • korzystne oprocentowanie
  • proste procedury uzyskania
  • perspektywa wcześniejszej bezpłatnej spłaty
  • wygodna wersja – raty równe lub malejące
  • możliwość zabezpieczenia hipoteką i uzyskania jeszcze lepszych warunków
  • pomoc eksperta na każdym etapie wnioskowania
>

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Najważniejsze jest to, że nie musisz pamiętać o spłacaniu kilku różnych kredytów. Masz miesięcznie tylko jeden termin płatności, a kwota scala wszystkie Twoje zobowiązania w jeden.

Dzięki zebraniu wszystkich zaciągniętych kredytów w jeden, możesz liczyć na niższe oprocentowanie oraz spłatę zobowiązań, które do tej pory ciężko było sfinansować.

Istnieje taka możliwość, jeśli Twoja historia kredytowa jest pozytywna, czyli jeśli Twoje dotychczasowe zobowiązania były spłacane w terminie. Po tym, jak bank sprawdzi Twoją terminowość, uzna, że ze spłatą zobowiązań nie było żadnych problemów, będziesz mógł postarać się o kredyt na wyższą kwotę niż dotychczasowe zadłużenia.

Występują sytuacje, kiedy kredyt konsolidacyjny jest najlepszym wyjściem z finansowych problemów. Często jest to moment, kiedy Twoje dochody obniżyły się, a comiesięczne zobowiązania stają się trudnością, nie jesteś w stanie ograniczyć wydatków i za chwile sprawią, że stracisz płynność. Im szybciej poszukasz rozwiązania na tę sytuację, tym lepiej. Kredyt konsolidacyjny będziesz spłacał dłużej, ale przy odpowiednio dobranych, niższych ratach i warunkach umowy z bankiem, będziesz mógł spokojniej spłacać zobowiązania. To na pewno rozsądne rozwiązanie.

Zadłużenia z tytułu kredytu gotówkowego, kart kredytowych, kredytu odnawialnego na rachunku, a nawet kredytu hipotecznego czy samochodowego. Każdy bank może wziąć różne parametry pod uwagę i ustala sam, co można w danym momencie skonsolidować. Są banki, które zgodzą się na scalenie tylko dwóch zobowiązań, a są też takie które połączą nawet do dziewięciu kredytów.

Jeśli masz jakieś zobowiązania, na pewno wiesz, że nie ma nic za darmo. Kredyt konsolidacyjny w wieli przypadkach jest rozsądnym rozwiązaniem, ale ma też swoje kruczki. Bank, który będzie chciał scalić Twoje kredyty, zaproponuje Ci niższą ratę, ale też wydłuży Twój okres kredytowania. Właśnie na tym bank będzie zarabiał – na dłuższym terminie pobierania od Ciebie kwoty oprocentowania. Pojawią się też opłaty za udzielenie kredytu, mogą wystąpić dodatkowe koszty np. wykup polisy.

Zobacz jak działamy

Sprawdź jak wygląda proces przygotowania Twojej oferty.

Analizujemy Twoje finanse
Scalimy Twoje zobowiązania w jeden kredyt
Formalności zostawiasz nam
Ciesz się wybranym produktem
Pozostańmy w kontakcie

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ekspertów mFinanse?

Kontrola nad swoim budżetem
Jedna, miesięczna, a przede wszystkim niższa rata zamiast kilku. Nasi eksperci działają na terenie całego kraju i spotkają się z Tobą w dogodnym czasie i miejscu
Wynegocjujemy kredyt na korzystniejszych warunkach
Wiesz już, że spłacanie kredytów bywa uciążliwe a analiza ofert jest trudna. Swój nowy, lżejszy kredyt powierz ekspertom, którzy dzięki doświadczeniu we współpracy z bankami wynegocjują dla Ciebie korzystne warunki
Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności
Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe umowy, oszacujemy zdolność kredytową i zajmiemy się przeniesieniem Twoich dotychczasowych zobowiązań do jednego banku z najkorzystniejszą ofertą
Twoje kredyty kosztowały Cię już zbyt wiele
We wszystkich formalnościach pomagamy bez dodatkowych kosztów