• Zostało 20 miejsc w projekcie!
  Rozwijaj swój biznes z nami.

  Zapraszam do unikalnej współpracy z marką z grupy mBank. Dla 20 wybranych osób oferujemy dofinansowanie do otwarcia placówki partnerskiej mFinanse.
  Będę Cię wspierał w rozwoju biznesu, przekażę know-how żebyś mógł jak najlepiej pokierować swoją firmą.

  Michał Obiegło, Dyrektor Sprzedaży Sieci Partnerskiej

  michał obiegło mfinanse cytat
 • Motorem do działania
  są dla mnie ludzie

  Z mFinanse współpracuję od grudnia 2018r. Jestem ekspertem kredytowym z ponad 20 -letnim stażem zawodowym. Specjalizuję się w procesowaniu kredytów hipotecznych, a finansowanie inwestycji klientów instytucjonalnych jest dla mnie wyrazem szacunku i zaufania Największym motorem do działania są dla mnie ludzie, dlatego z ogromną przyjemnością pomogę uzyskać finansowanie dla realizacji marzeń każdego swojego klienta.

  Joanna Filip, Partner mFinanse, Konstantynów Łódzki

  ekspert kredytowy Joanna Filip cytat
 • Większość moich klientów
  pochodzi z poleceń

  Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach gotówkowych, hipotecznych oraz firmowych. Moim zadaniem jest reprezentowanie klientów i dbanie o realizację ich celów. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując przez 18 lat w różnych instytucjach finansowych. Pasjonują mnie podróże, odkrywanie niezwykłych miejsc. Z takim też zaangażowaniem staram się pomagać klientom w spełnieniu planów i marzeń.

  Ewa Izydorczyk, Partner mFinanse, Ozorków

  cytat
 • michal obieglo mfinanse

Kogo szukamy?

Dołącz do nas! Partnerzy mFinanse to osoby ambitne, przedsiębiorcze i zorientowane na sukces.
Do współpracy zapraszamy szczególnie jeżeli jesteś:

Przedsiębiorcą działającym na rynku pośrednictwa finansowego

Pracownikiem banku, który chce prowadzić własną działalność w branży finansowej

Agentem nieruchomości zainteresowanym tematem pośrednictwa finansowego

Developerem chcącym wzbogacić ofertę o kredyty hipoteczne

Co nas wyróżnia?

mFinanse to spółka z Grupy mBank działająca na rynku pośrednictwa finansowego – dołączając do sieci Partnerów
stajesz się częścią jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Co nas wyróżnia:

Brak opłaty licencyjnej i franczyzowej

Od Partnerów mFinanse nie pobieramy opłat licencyjnych czy franczyzowych – zarówno wstępnych jak i miesięcznych. Tak unikalna współpraca pozwala na dynamiczny rozwój sieci.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Twoje wynagrodzenie będzie zależało tylko od Twojego zaangażowania i wkładu pracy. Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami zawsze możemy oferować atrakcyjne stawki prowizyjne, a Partnerzy mogą przedstawiać zawsze najlepsze rozwiązania finansowe swoim klientom. 

Gwarancja stabilnej współpracy

Wiemy, jak ważna w biznesie jest pewność i stabilizacja. Dlatego dla Partnerów jesteśmy gwarantem stabilnej współpracy, rzetelnych rozliczeń oraz regularnych płatności.  Nasze działanie oparte jest o unikalny model biznesowy bazujący na najlepszych praktykach obsługi klientów w mBanku oraz największych instytucjach rynku finansowego. 

Know-how i szkolenia

Dzielimy się know-how i gwarantujemy stałą pomoc w sprzedaży produktów finansowych. Już od początku współpracy oferujemy szkolenia produktowe, które pozwolą Ci działać efektywniej. W codziennej pracy masz stały dostęp do Bazy Wiedzy, czyli praktycznego kompendium na temat aktualnych ofert bankowych oraz najlepszych praktyk mFinanse.

Lokal według księgi standardu

To Ty wiesz najlepiej gdzie chcesz prowadzić swój biznes. Samodzielnie decydujesz o wielkości lokalu w którym chcesz działań – ważne, żeby miał minimum 40 metrów kwadratowych. Bazując na księdze standardu, którą od nas otrzymasz, samodzielnie urządzasz swoje biuro – koszt urządzenia lokalu szacujemy na ok. 10-15 tys. PLN brutto. 

Spółka z grupy mBank

Dołączając do sieci Partnerów mFinanse stajesz się częścią jednej z największych instytucji finansowych w Polsce.

Spółka mFinanse działająca na rynku pośrednictwa finansowego to nie tylko sieć partnerska, ale także sieć stacjonarna działająca pod szyldem mFinanse, w której eksperci finansowi wspierają klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji finansowych. Zarządzamy także  siecią ponad 160 mKiosków mBanku czyli wyspami oferującymi produkty mBanku zlokalizowanymi w galeriach handlowych.

Początek współpracy

Wiemy, że na starcie nowy Partner potrzebuje konsultacji i ma wiele pytań. Od czego
rozpoczniemy naszą współpracę?

 • Lokal

  Optymalna powierzchnia placówki partnerskiej to 40 m kw., jednak wśród całej sieci są placówki zarówno o 20 m kw. jak i 80 m kw. Dokładne wytyczne jak powinna wyglądać placówka znajdziesz w księdze standardu. To Ty decydujesz o jego wyposażeniu. Koszt przygotowania lokalu to ok. 10-15 tys. zł brutto.

  Mini 20 m2
  standard 40 m2
  Maxi 80 m2
 • Wsparcie

  Jeżeli zdecydujesz się na wyłączną współpracę z mFinanse okleimy witrynę Twojego lokalu materiałami z logo Partnera. Otrzymasz materiały drukowane i pakiet drobnych gadżetów relacyjnych, które pomogą Ci rozpocząć działalność w naszej sieci. Udostępnimy Ci pakiet materiałów reklamowych w różnych formatach do samodzielnej produkcji na rynku lokalnym.

 • Wiedza

  Początek współpracy to również szkolenia produktowe. Egzamin, który zdajesz po ich zakończeniu, pozwoli Ci rozpocząć pracę na rynku pośrednictwa finansowego.

 • Produkty

  Po uzyskaniu niezbędnych dostępów do systemów wewnętrznych możesz oferować klientom pełną gamę produktów finansowych dostępnych w mFinanse.

Zobacz co się u nas dzieje

Dołącz do grupy mBanku jako Partner Kredytowy mFinanse. 
Nowe placówki w naszej sieci partnerskiej
Jesteśmy nawet w najmniejszych miastach
Spotkaj się w dogodnym miejscu i czasie