Marzena Balcerzak-Kowalik

Marzena Balcerzak-Kowalik - ekspert finansowy

Placówka:
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
20 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem kredytowym, specjalizującym się w kredytach hipotecznych dla klienta indywidualnego na zakup, budowę nieruchomości mieszkalnej i z przeznaczeniem na inwestycje. Jednocześnie pozyskuję finansowanie dla przedsiębiorców na cele związane z bieżącą działalnością gospodarczą, inwestycjami oraz w zakresie leasingu i factoringu.

Pomagam również w uzyskaniu kredytów gotówkowych i na konsolidację zobowiązań.
Moje wieloletnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie rachunkowości podatkowej, analizy finansowej, zagadnień prawnych oraz znajomość rynku nieruchomości, gwarantuje profesjonalne i merytoryczne wsparcie w całym procesie pozyskania kredytu.

Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem, wnikliwością i pasją, kierując się indywidualnymi potrzebami każdego klienta, moim celem jest bezpieczeństwo finansowe i wsparcie klienta w procesie podejmowania najlepszych decyzji przy realizacji wytyczonych celów i marzeń, bazując na oczekiwaniach i preferencjach z uwzględnieniem obecnej sytuacji finansowej klienta.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w firmach zajmujących się doradztwem finansowym oraz ubezpieczeniowym. Od 2021 jestem ekspertem kredytowym mFinanse.

W wolnym czasie podróżuję i uczę się tańczyć tango. Największą energię do pracy i motywację do osiągania celów dają mi rodzina i przyjaciele.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...