Sylwia Szymenderska

Sylwia Szymenderska - ekspert finansowy

Placówka:
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , pożyczka hipoteczna , konsolidacja kredytów

Staż w pośrednictwie finansowym:
20 lat

Profil eksperta kredytowego

Specjalizuję się głównie w kredytach hipotecznych, jednak wiedza w zakresie kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego czy firmowego nie jest mi obca. Nadrzędne jest dobro klienta – ja jestem po to aby zminimalizować ryzyko transakcji.

Przeprowadzam klienta przez cały proces kredytowy od sprawdzenia zdolności kredytowej przez weryfikację dokumentów do wstępnej i finalnej decyzji kredytowej oraz wybór wraz z klientem najlepszych dla niego opcji kredytowania. Klient ma czuć się zaopiekowany w transakcji kredytowej, jestem po to aby podzielić się moja wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, nie ma w mojej pracy miejsca na to aby klient czegoś nie wiedział lub obawiał się w transakcji a problemy które napotykamy po drodze są po to aby je rozwiązywać.

Moje zaangażowanie naturalnie wraca w poleceniach za co jestem ogromnie wdzięczna osobom z którymi zetknęłam się na mojej kredytowej drodze .W branży finansowej pracuje od 20 lat swoją wiedzę zdobywałam pracując w Banku Raiffeisen później w Alex T Great i szlifuje ją będąc tu gdzie jestem obecnie .

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Cypriana Kamila Norwida 2 (Garnizon)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...