Iwona Gużel-Hinc

Iwona Gużel-Hinc - ekspert finansowy

Placówka:
Gdynia, Tadeusza Wendy 15

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
15 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem Ekspertem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w branży – 16 lat pracy w bankach (BOŚ S.A., Raiffeisen Bank), 15 lat w pośrednictwie kredytowym.

Wiem, że dla Klienta wybór właściwego kredytu to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą się różnić nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jako doświadczony Ekspert wiem, co się kryje pod różnymi parametrami ofert, na co zwracać uwagę i jak unikać pomyłek. Od lat pomagam Klientom w wyborze najlepszych ofert i łagodnym przejściu przez skomplikowane procedury bankowe. Spotykam się z Klientami w dogodnym dla nich czasie i miejscu.

Moja praca opiera się głównie na poleceniach zadowolonych z obsługi Klientów, co jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji. Posiadając oferty wielu różnych banków mam pewność, że Klient otrzymuje najlepsze z możliwych propozycji finansowania. Stale doskonalę swoje umiejętności i zapewniam indywidualne podejście do każdego Klienta.

Specjalizuję się w kredytach dla osób fizycznych i przedsiębiorców: mieszkaniowych, gotówkowych, limitach w kontach i na kartach kredytowych, inwestycyjnych i na bieżącą działalność gospodarczą, refinansowych i konsolidacyjnych.

Wolny czas staram się spędzać aktywnie – uwielbiam podróże, spacery, fotografowanie.

Zapraszam do współpracy.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...