Artur Strzelczyk

Artur Strzelczyk - ekspert finansowy

Placówka:
Zielona Góra, Westerplatte 42-44

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
29 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem specjalizującym się w produktach kredytowych dla przedsiębiorców oraz w kredytach hipotecznych dla klientów indywidualnych. W branży finansowej pracuję od 1994 roku.

Priorytetami w relacji z klientem są dla mnie: realizacja najważniejszych potrzeb, poszukiwanie najbardziej efektywnych rozwiązań oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zdobywałem w bankach: PKO BP i BPH SA – jako doradca klienta, później w bankach Raiffeisen Bank Polska oraz BNP Paribas jako menadżer zespołów, których zadaniem było utrzymywanie efektywnych relacji z klientami, zawsze na najwyższym poziomie jakości i satysfakcji z obsługi.

Prywatnie staram się spędzać czas aktywnie. Z rodziną na wspólnych krótkich „wypadach” poza miasto, a z psem na długich spacerach po lesie. Uwielbiam grać w szachy błyskawiczne, które łączą w sobie: schematy i improwizację, opanowanie i adrenalinę przy osiąganiu celów. Podobnie, jak w realizacji nawet najtrudniejszych projektów kredytowych moich Klientów.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Zielona Góra, Westerplatte 42-44
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Zielona Góra, Westerplatte 42-44
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (2)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Krzysztof (14 Maj 2023)
Z P. Strzelczykiem wielokrotnie współpracowaliśmy jeszcze przed powstaniem "AS Finanse" i zarówno wcześniej jak i teraz otrzymujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie finansowania. Nasze zaufanie wzbudziła szeroka wiedza i bardzo cierpliwe podejście do klienta z trudnej branży. Z czystym sumieniem polecamy AS Finanse i nie raz skorzystamy jeszcze z pomocy przy wyborze odpowiedniej oferty kredytowej.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Gabriela (14 Maj 2023)
Serdecznie polecam Pana Artura! Korzystałam z pomocy w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na mieszkanie. Pan Artur najpierw zweryfikował moje oczekiwania i możliwości, a następnie skutecznie dobrał najkorzystniejszą ofertę na rynku i pomógł w otrzymaniu kredytu. Przez cały czas aż do momentu otrzymania pieniędzy miałam pełne wsparcie telefoniczne i mailowe. Wzorowe podejście do klienta!