Kamila Kaczmarek

Kamila Kaczmarek - ekspert finansowy

Placówka:
Łódź, Roosevelta 6 (Teal Office)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
12 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem, który specjalizuje się w zakresie możliwości pozyskiwania kredytów hipotecznych, gotówkowych jak i kredytów dla firm. Kompleksowo zajmuję się obsługą Klienta od pierwszej rozmowy badającej potrzeby przechodząc dalej przez cały proces kredytowy oraz obsługą posprzedażową. Staram się jak najlepiej zaopiekować Klientem i dokładam wszelkich starań, by przejść cały proces z sukcesem. Cieszy mnie zadowolenie Klientów oraz fakt, że mogę pomóc im spełnić marzenia i realizację planów. To mój główny cel!

Swoje doświadczenie zdobywałam w kilku instytucjach finansowych. Pierwsze kroki w bankowości stawiałam w oddziale hipotecznym Getin Banku S.A. w zespole wsparcia analiz, gdzie zdobyłam doświadczenie w zakresie hipotecznym. W kolejnych latach pracowałam w bankowości detalicznej obsługując Klientów PKO BP S.A, Kasy Stefczyka oraz Raiffeisen Banku.

Pracując jako pośrednik kredytowy ciągle poszerzam swoją wiedzę w zakresie bankowości, a możliwości, które daje i założenia jakimi kieruje się mFinanse upewniają mnie, że jestem w dobrym miejscu.

Zapraszam do kontaktu – przechodząc przez tą drogę wspólnie, pomogę zrealizować Państwa marzenia.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Roosevelta 6 (Teal Office)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Roosevelta 6 (Teal Office)
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...