Daniel Felberg

Daniel Felberg - ekspert finansowy

Placówka:
Łódź, Ogrodowa 8

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
30 lat

Profil eksperta kredytowego

Moja kariera zawodowa to przede wszystkim długoletnie doświadczenie w bankowości, od stanowisk obsługi bezpośredniej, audytu bankowego do stanowisk menedżerskich.

W trakcie pracy zawodowej nabyłem doświadczenie z zakresu klientów detalicznych rynku mieszkaniowego w zakresie finansowania zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Podczas swojej kariery zawodowej bezpośrednio współpracowałem z deweloperami i finansowaniem ich Klientów oraz pozyskiwaniem finansowania na realizację inwestycji.

Współpracując z Klientami stosuję zasadę dobierania optymalnych rozwiązań dla danego Klienta, nie kierując się swoimi korzyściami. Wiedzę o produktach finansowych zdobywałem podczas studiów ekonomicznych, studiów podyplomowych oraz licznych szkoleń zawodowych prowadzonych przez specjalistów różnych firm. Pracowałem w kilku bankach, gdzie zdobyłem olbrzymie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi Klientów.

Prywatnie mąż z długoletnim stażem, ojciec wspaniałego syna i posiadacz uroczej suczki rasy „7 kwiatów”. Chwile wolne od pracy to czas na aktywność fizyczną (pływanie, kometka lub zimą narty). Lubię też dobrą książkę czytaną w wersji papierowej lub dobre kino.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Ogrodowa 8
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Ogrodowa 8
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (1)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Patrycja (28 Sierpień 2023)
Wczoraj odebraliśmy klucze od swojego nowego mieszkania i nie udałoby się to bez pomocy doradcy kredytowego - pana Daniela Felberga. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za całą pracę, którą wykonał. Pan Daniel z pewnością sprawia, że niemożliwe staje się możliwe :) W przypadku tej transakcji bardzo zależało nam na czasie, a pan Daniel zrobił wszystko co w jego mocy, aby ten proces usprawnić. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, a do tego w niesamowicie sympatycznej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panem Danielem i z pewnością sami jeszcze skorzystamy w przyszłości z jego pomocy. Dziękujemy! :)