Daniel Okupski

Daniel Okupski - ekspert finansowy

Placówka:
Gorzów Wielkopolski, Hawelańska 6

Specjalizacja eksperta: kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności , rachunek firmowy

Staż w pośrednictwie finansowym:
3 lat

Profil eksperta kredytowego

Pierwsze kroki w finansach stawiałem w mFinanse i to właśnie tutaj, już trzeci rok wspieram klientów w ich życiowych decyzjach. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku Zarządzanie o specjalizacji „Kadry i prowadzenie działalności gospodarczej”. W kontaktach z klientami cenię sobie profesjonalizm. Do każdej sprawy zawsze podchodzę indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane: kredytem hipotecznym na zakup mieszkania lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym; kredytem hipotecznym na budowę domu; pożyczką hipoteczną; kredytem gotówkowym i konsolidacyjnym. Jednocześnie pomogę przy finansowaniu działalności gospodarczej – pożyczka firmowa, kredyt obrotowy w rachunku czy leasing.

Zapraszam do kontaktu klientów indywidualnych, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki – cywilne i z o.o.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gorzów Wielkopolski, Hawelańska 6
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gorzów Wielkopolski, Hawelańska 6
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Opinie klientów (3)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Anna (28 Grudzień 2022)
Rewelacja! Jeszcze nigdy wzięcie kredytu nie było tak szybkie, sprawne i przyjemne :) Pan Daniel to przemiły, bardzo pomocny człowiek. Odbierał ode mnie każdy telefon - a było ich sporo. Wszystko dokładnie tłumaczył i podpowiadał mi różne rozwiązania. Serdecznie polecam każdemu takiego doradcę!

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Robert (07 Grudzień 2022)
Pan Daniel pewnego dnia zadzwonił do mnie i bez zbędnego gadania oraz marnowania mojego czasu przedstawił rozwiązania, które mnie zainteresowały. Umówiliśmy się na spotkanie, złożyliśmy wniosek konsolidacyjny. Wszystko przebiegło szybko i bardzo sprawnie. Dostałem cenne wskazówki jak świadomie zarządzać swoimi finansami. Od tej pory wszystkie sprawy związane z finansowaniem załatwiam u Pana Daniela. Polecam.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Marek (28 Listopad 2022)
Bez wciskania czegokolwiek na siłę, Pan Daniel rzetelnie wytłumaczył jak korzystać z produktów oferowanych przez bank. Duża wiedza, profesjonalizm, dobry kontakt z klientem. Polecam!