Maciej Kuciński

Maciej Kuciński - ekspert finansowy

Ocena: 5,00 (4 opinii)

Placówka:
Rzeszów, Piłsudskiego 31

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
8 lat

Profil eksperta kredytowego

Specjalizuję się w kredytach dla osób fizycznych (hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych), jak i dla firm. Z finansami związany jestem od 8 lat, a z mFinanse współpracuję od 2017 roku.

Jestem ekspertem, który doradza klientom tak, jakby doradzał sam sobie. Zawsze wybieram najkorzystniejsze rozwiązanie, porównuję wszystkie elementy mające wpływ na ofertę i finalny koszt kredytu, ponieważ cenię profesjonalizm i zadowolenie klientów. Pomagam na każdym etapie uzyskiwania kredytu: od wyboru oferty, przez skompletowanie dokumentacji, omówienie umowy, wypłatę kredytu oraz po jego uruchomieniu.

Moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje skuteczność działania, mogą to potwierdzić zadowoleni klienci, którzy najczęściej pochodzą z poleceń osób, które wcześniej obsługiwałem.

Jeśli szukasz dobrego eksperta – zapraszam do współpracy.
tel.: 730756444
email: maciej.kucinski@mfinanse.pl

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Rzeszów, Piłsudskiego 31
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Rzeszów, Piłsudskiego 31
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (4)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Patryk (06 Lipiec 2023)
Rzetelnie i dokładnie wyjaśnił nam wszystkie aspekty związane z kredytem, pomógł w zrozumieniu zawiłości finansowych i udzielił nam cennych wskazówek. Dzięki Panu Maćkowi czuliśmy się pewnie podczas całego procesu ubiegania się o kredyt.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Kamila (29 Czerwiec 2023)
Najlepszy ekspert kredytowy na jakiego trafiliśmy w trakcie poszukiwania odpowiedniej oferty. Konkretny, rzeczowy, zaangażowany. Na każde pytanie uzyskaliśmy wyczerpująca i jasną dla laika odpowiedź. Polecamy serdecznie Pana Macieja!

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Gabriel (24 Maj 2023)
Wraz z małżonka straciliśmy się o kredyt, na nasze szczęście trafiliśmy na p. Macieja. Bardzo dobrze nam wszystko przedstawił i pomógł w całych formalnościach. Polecam jak najbardziej bez cienia wątpliwości.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Mirek (27 Styczeń 2023)
Pan Maciej na kazdym etapie wspolpracy okazl sie byc człowiekiem bardzo dostępnym, zyczliwym, kulturalnym i fachowym. Zawsze uzykałem pelen komplet wiedzy na kazde zapytanie. Wszystko było załatwione na czas. Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z Panem Maćkiem. Bede Go polecał znajomym myslacym o kredycie