Katarzyna Pawlikowska

Katarzyna Pawlikowska - ekspert finansowy

Ocena: 5,00 (6 opinii)

Placówka:
Łódź, Ogrodowa 8

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów

Staż w pośrednictwie finansowym:
25 lat

Profil eksperta kredytowego

Posiadam 25 letnie doświadczenie pracy w finansach.

Swoje doświadczenie budowałam w banku PKO BP, PBG, Banku Przemysłowo-Komunalnym i Banku Pekao S.A.

Specjalizuję się w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i konsolidacyjnych. Moim priorytetem jest troska o klientów, przedstawienie możliwie najlepszej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb osób fizycznych i przedsiębiorców. Wspieram klientów na każdym etapie kredytowania. Szukam najlepszych rozwiązań finansowych.

Lubię pomagać innym, stawiam sobie stale nowe wyzwania. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam książki i podróżuję.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Ogrodowa 8
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Łódź, Ogrodowa 8
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (6)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Kacper (17 Lipiec 2023)
Pani Katarzyna ma ogromną wiedzę. Jest niezwykle skuteczna. Od złożenia wniosku o kredyt hipoteczny do otrzymania kluczy do mieszkania minęło 14 dni! Jestem totalnym żółtodziobem w tych sprawach, a Pani Katarzyna wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła, dostałem listę dokumentów do załatwienia ze wskazówkami co gdzie i kiedy. Przez cały proces czułem, że moje bezpieczeństwo finansowe jest w dobrych rękach. Polecam tego eksperta z czystym sumieniem!

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Marcin (09 Lipiec 2023)
Chciałbym w tym miejscu podziękować pani Katarzynie wspaniałemu ekspertowi, który mi pomógł w uzyskaniu kredytu. Dzięki jej pomocy, udało mi się znaleźć najlepszą ofertę, która nie tylko spełniła moje wymagania, ale również dostosowała się do mojego budżetu. Ekspert wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim, szczerą chęcią pomocy. Był bardzo uprzejmy, cierpliwy i zawsze dostępny w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usług, jakie otrzymałem od eksperta i zdecydowanie polecam go każdemu, kto szuka wsparcia w uzyskaniu kredytu. Dzięki pani Katarzynie, proces ten okazał się naprawdę łatwy i przyjemny, co należy podkreślić że ekspert był niesamowicie pomocny i dokładny. Wyjaśnił mi wszystkie szczegóły kredytu i pomógł mi wybrać najlepszą ofertę na moje potrzeby." był bardzo profesjonalny, ale jednocześnie przyjazny i cierpliwy. Objaśnił mi wszystko w jasny sposób i pomógł mi dokonać właściwych wyborów."był bardzo kompetentny i przygotowany do swojej pracy. Byłem bardzo zadowolony z jego usług i będę z pewnością polecał go swoim znajomym."

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Marcin (18 Maj 2023)
Bardzo profesjonalna pomoc p. Katarzyny. Z dużą cierpliwością pomogła mi w dobraniu oferty i sfinalizowaniu kredytu hipotecznego.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Iwona (29 Listopad 2022)
Pani Kasia to najlepszy ekspert finansowy w naszym mieście. Świetny kontakt, zarówno osobisty, jak i telefoniczny. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą, z którą rozmowa to czysta przyjemność. Doradca godny zaufania i polecenia.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Bogusława (21 Listopad 2022)
Bardzo polecam p. Kasię za profesjonalną i rzetelną obsługę. Pani ekspert bardzo miła i pomocna. To już uruchomiony drugi kredyt razem i nie ostatni.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Wioletta (18 Listopad 2022)
Pani Katarzyna od wielu lat współpracuje ze mną i dobiera mi produkty, które najbardziej są mi potrzebne w danym etapie zycia. Wszystko jest ze strony Kasi robione z wielkim profesjonalizmem oraz dużą wiedzą i wszystko jest dokonywane terminowo i na czas.