Kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytowy

Kalkulatory przeliczają dane kilkunastu banków - wprowadź dane, poznaj 3 najkorzystniejsze wyniki i umów się z ekspertem

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy z mFinanse to:

kalkulator kredytowy gotówkowy
 • wygodny kalkulator kredytu gotówkowego porównujący oferty mBanku oraz wielu innych banków (Alior Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Ikano Bank, PKO S.A., Santander Bank Polska S.A.)
 • trzy oferty kredytu gotówkowego na kalkulatorze
 • szybka decyzja banku – nawet w 15 minut
 • pieniądze na dowolny cel – nawet do 200 000 PLN
 • okres kredytowania dopasowany do potrzeb – nawet do 10 lat
 • maksymalne wsparcie profesjonalnego eksperta mFinanse na każdym etapie wnioskowania
 • minimum formalności
 • uczciwe zasady – brak ukrytych opłat
 • elastyczne zobowiązanie – możliwość wcześniejszej spłaty
 • korzystne ubezpieczenie – bez zbędnego ryzyka

Najczęściej zadawane pytania

W praktyce każdy z Nas może otrzymać takowy kredyt, jednakże pod warunkiem, iż posiadamy odpowiednią zdolność kredytową (czyli nasze wynagrodzenie i wydatki pozwalają na terminowe regulowanie rat kredytowych) Poza zdolnością kredytową, Bank zbada również jak do tej pory wywiązywałeś się ze spłaty innych kredytów, czyli zweryfikuje twoją wiarygodność kredytową.

Wybierając optymalną ofertę kredytu gotówkowego warto kierować się kilkoma zasadami. Pierwszą z nich jest:

 • RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa – wskaźnik ten określa całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty i opłaty. Czym niższy wskaźnik RRSO tym mniej oddamy Bankowi.
 • Rata i okres kredytowania – im dłuższy okres kredytowania tym rata kredytowa jest niższa. Trzeba jednak pamiętać, że dłuższy okres spłaty oznacza większe koszty obsługi kredytu i tym samym oddamy do Banku zdecydowanie więcej niż przy krótszym okresie kredytowania.
 • Prowizja klienta oraz ubezpieczenia – warto zwrócić uwagę na te czynniki, gdyż mają one wymierny wpływ na późniejszą wysokość raty kredytowej. Przy podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia warto zapoznać się z jego warunkami, tak aby upewnić się, iż zakres ubezpieczenia odpowiada naszym potrzebom.

Tak, możesz. Maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować bez zgody małżonka to kwota 50 000 PLN. W przypadku rozdzielności majątkowej małżonek nie musi wyrażać zgody na zaciągnięcie przez Ciebie kredytu.

Tak, banki dopuszczają możliwości spłaty zobowiązań poza-bankowych tj. tzw „chwilówek”.

Ustawodawca przewidział taka możliwość. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy kredytowej. Pozwala to klientowi wycofać się z wcześniej podjętej decyzji o zaciągnięciu kredyty i cofnąć skutki podpisanej umowy bez większych konsekwencji tzn. zwracamy środki otrzymane z Banku oraz odsetki za okres w jakim korzystaliśmy z pieniędzy Banku. Natomiast Bank ma obowiązek zwrócić Nam prowizje i opłaty, które pobrał z tytułu udzielenia pożyczki czy kredytu.

Większość Banków nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu od swoich klientów. Informacje na ten temat znajdują się w każdej umowie kredytowej.

Kredyt to minimum formalności. Bardzo często wystarczy potwierdzenie wpływów na rachunek lub zaświadczenie o dochodach.

Tak, na rynku funkcjonują oferty które umożliwiają osobom uzyskującym dochody za granicą na uzyskanie kredytu w złotówkach, na warunkach obowiązujących klientów uzyskujących dochody w kraju.

Tak otrzymasz, ale pod warunkiem, iż posiadasz uregulowany status pobytu w Polsce tj.:

 • karta czasowego pobytu
 • karta stałego pobytu
 • zaświadczenie o zarejestrowaniu obywatela UE

Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące. Maksymalnie możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na okres 10 lat (120 m-cy).

Jak otrzymać kredyt gotówkowy?

Zobacz proces kredytu, krok po kroku

Umów się na spotkanie
i określ kwotę kredytu
Przedstaw potrzeby,
wspólnie wybierzemy
ofertę
Formalności zostawiasz nam
Gotówka jest u Ciebie
Pozostańmy w kontakcie
Umów się na spotkanie
i określ kwotę kredytu
Przedstaw potrzeby,
wspólnie wybierzemy
ofertę
Formalności zostawiasz nam
Gotówka jest u Ciebie
Pozostańmy w kontakcie

Warto skorzystać z pomocy ekspertów mFinanse

Nieprzewidziane sytuacje? Wspólnie znajdziemy rozwiązanie
Od wielu lat pracujemy z wieloma bankami (Alior Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A.,Ikano Bank, PKO S.A., Santander Bank Polska S.A.) Przedstawimy Ci wszystkie warunki Twojego kredytu, nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów
Czas to też pieniądz
Działamy na terenie całej Polski dlatego wystarczy Twój kontakt, a spotkamy się w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. To zdecydowanie prostsze niż odwiedzanie kilku banków samodzielnie
Różnica, która może Cię sporo kosztować
Na rynku jest wiele ofert kredytów gotówkowych. Samemu trudno stwierdzić, który jest najbardziej korzystny. RRSO tego samego kredytu w innych bankach może różnić się nawet o 20%!
Wparcie, które Cię nie kosztuje
Nasza usługa jest bezpłatna, a rozwiązania są szyte na Twoją miarę

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy udzielany przez instytucje bankowe, inaczej pożyczka gotówkowa, to jedna z najszybszych metod pozyskania dodatkowych finansów na dowolny cel. Można wykorzystać go zatem tak, jak pożyczkobiorca uzna za stosowne: na remont, wakacje czy spłatę innych zobowiązań. Bank nie ingeruje w to, na co kredyt zostanie przeznaczony. Aby otrzymać taką pożyczkę, wystarczy mieć pozytywną wiarygodność oraz zdolność kredytową. Oznacza to, że zarobki pożyczkobiorcy muszą umożliwiać mu spłatę zobowiązania w wyznaczonym terminie i nie może mieć zaległości w spłatach innych kredytów.

Kredyty gotówkowe bez zbędnych formalności

Bank może wydać decyzję dotyczącą przyznania kredytu gotówkowego nawet w 15 minut. mFinanse dba przy tym, by wniosek został złożony do instytucji, której warunki będą w danym momencie najkorzystniejsze dla pożyczkobiorcy. Po określeniu przez niego oczekiwań finansowych oraz zarobków, eksperci mFinanse proponują optymalne rozwiązania, które zostają omówione z wnioskującym. Następnie ekspert staje się odpowiedzialny za złożenie wniosku do wybranego przez klienta banku, a sam zainteresowany dostarcza wyłącznie niezbędne dokumenty i podpisuje umowę. Formalności wymagane ze strony pożyczkobiorcy zostają zatem uszczuplone do koniecznego minimum.

Kredyt gotówkowy – na ile lat można go wziąć?

Maksymalny okres kredytowania gotówkowego to 10 lat, czyli 120 miesięcy. Poszczególne oferty mogą się różnić – konkretny bank może być w stanie zaoferować nieco dłuższy okres kredytowania lub znacznie krótszy od wspomnianych 120 miesięcy. Minimalny okres kredytowania dla kredytu gotówkowego najczęściej wynosi 3 miesiące.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego

Kolejne podwyżki stóp procentowych odbiją się to na limitach oprocentowania kredytów gotówkowych i kart kredytowych. Stopa referencyjna wyznacza maksymalne stawki dopuszczalne w kredytach gotówkowych. Jeśli w cenniku powiązano oprocentowanie ze stawką WIBOR w przypadku niektórych produktów zmiana może być automatyczna.

Kalkulacja kredytu gotówkowego

Przed przystąpieniem do starania się o pożyczkę gotówkową, warto skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego. To proste narzędzie, po wskazaniu oczekiwanej kwoty pożyczki, jej okresu oraz wieku wnioskującego, przedstawia informacje nt. symulowanej wysokości raty, oprocentowania i całkowitego kosztu kredytu. Kalkulacja kredytu gotówkowego pozwala się wstępnie zorientować, ile będzie kosztował kredyt gotówkowy. Kalkulator mFinanse wyświetla 3 najkorzystniejsze w danym momencie oferty, dzięki czemu masz pewność, że nie przegapisz najtańszej pożyczki. Chcąc znaleźć najbardziej korzystny kredyt gotówkowy, warto skorzystać z doświadczenia eksperta mFinanse. Zapewni on profesjonalne wsparcie na każdym etapie wnioskowania o kredyt gotówkowy, tym w wyborze oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb czy załatwieniu niezbędnych formalności. 

Nota prawna: Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. mFinanse S.A. nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych powyżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. z oprocentowaniem zmiennym dla nowego klienta banku, przy następujących założeniach:Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,54% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 855 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 815,92 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 960,92 zł (w tym: prowizja 5,69% – 674,55 zł, oprocentowanie – 12,99%, odsetki 3 286,37 zł), 44 miesięczne raty, w tym 43 miesięczne raty równe w wysokości po 359,45 zł, ostatnia rata 359,57 zł. Kalkulacja na dzień 3.01.2023 r.