Kredyt gotówkowy

Kalkulator kredytowy

Kalkulatory przeliczają dane kilkunastu banków - wprowadź dane, poznaj 3 najkorzystniejsze wyniki i umów się z ekspertem

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy z mFinanse to:

kalkulator kredytowy gotówkowy
 • szybka decyzja banku – nawet w 15 minut
 • pieniądze na dowolny cel
 • wygodny okres kredytowania – nawet do 10 lat
 • maksymalne wsparcie – nawet do 200 000 PLN
 • minimum formalności
 • uczciwe zasady – brak ukrytych opłat
 • elastyczne zobowiązanie – możliwość wcześniejszej spłaty
 • korzystne ubezpieczenie – bez zbędnego ryzyka
 • pomoc profesjonalnego eksperta na każdym etapie wnioskowania

Najczęściej zadawane pytania

W praktyce każdy z Nas może otrzymać takowy kredyt, jednakże pod warunkiem, iż posiadamy odpowiednią zdolność kredytową (czyli nasze wynagrodzenie i wydatki pozwalają na terminowe regulowanie rat kredytowych) Poza zdolnością kredytową, Bank zbada również jak do tej pory wywiązywałeś się ze spłaty innych kredytów, czyli zweryfikuje twoją wiarygodność kredytową.

Wybierając optymalną ofertę kredytu gotówkowego warto kierować się kilkoma zasadami. Pierwszą z nich jest:

 • RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa – wskaźnik ten określa całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty i opłaty. Czym niższy wskaźnik RRSO tym mniej oddamy Bankowi.
 • Rata i okres kredytowania – im dłuższy okres kredytowania tym rata kredytowa jest niższa. Trzeba jednak pamiętać, że dłuższy okres spłaty oznacza większe koszty obsługi kredytu i tym samym oddamy do Banku zdecydowanie więcej niż przy krótszym okresie kredytowania.
 • Prowizja klienta oraz ubezpieczenia – warto zwrócić uwagę na te czynniki, gdyż mają one wymierny wpływ na późniejszą wysokość raty kredytowej. Przy podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia warto zapoznać się z jego warunkami, tak aby upewnić się, iż zakres ubezpieczenia odpowiada naszym potrzebom.

Tak, możesz. Maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować bez zgody małżonka to kwota 50 000 PLN. W przypadku rozdzielności majątkowej małżonek nie musi wyrażać zgody na zaciągnięcie przez Ciebie kredytu.

Tak, banki dopuszczają możliwości spłaty zobowiązań poza-bankowych tj. tzw „chwilówek”.

Ustawodawca przewidział taka możliwość. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy kredytowej. Pozwala to klientowi wycofać się z wcześniej podjętej decyzji o zaciągnięciu kredyty i cofnąć skutki podpisanej umowy bez większych konsekwencji tzn. zwracamy środki otrzymane z Banku oraz odsetki za okres w jakim korzystaliśmy z pieniędzy Banku. Natomiast Bank ma obowiązek zwrócić Nam prowizje i opłaty, które pobrał z tytułu udzielenia pożyczki czy kredytu.

Większość Banków nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu od swoich klientów. Informacje na ten temat znajdują się w każdej umowie kredytowej.

Kredyt to minimum formalności. Bardzo często wystarczy potwierdzenie wpływów na rachunek lub zaświadczenie o dochodach.

Tak, na rynku funkcjonują oferty które umożliwiają osobom uzyskującym dochody za granicą na uzyskanie kredytu w złotówkach, na warunkach obowiązujących klientów uzyskujących dochody w kraju.

Tak otrzymasz, ale pod warunkiem, iż posiadasz uregulowany status pobytu w Polsce tj.:

 • karta czasowego pobytu
 • karta stałego pobytu
 • zaświadczenie o zarejestrowaniu obywatela UE

Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące. Maksymalnie możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na okres 10 lat (120 m-cy).

Jak otrzymać kredyt gotówkowy?

Zobacz proces kredytu, krok po kroku

Umów się na spotkanie
i określ kwotę kredytu
Przedstaw potrzeby,
wspólnie wybierzemy
ofertę
Formalności zostawiasz nam
Gotówka jest u Ciebie
Pozostańmy w kontakcie
Umów się na spotkanie
i określ kwotę kredytu
Przedstaw potrzeby,
wspólnie wybierzemy
ofertę
Formalności zostawiasz nam
Gotówka jest u Ciebie
Pozostańmy w kontakcie

Warto skorzystać z pomocy ekspertów mFinanse

Nieprzewidziane sytuacje? Wspólnie znajdziemy rozwiązanie
Od wielu lat pracujemy z wieloma bankami (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., PKO Bank Polski S.A., PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander Bank Polska S.A.) Przedstawimy Ci wszystkie warunki Twojego kredytu, nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów
Czas to też pieniądz
Działamy na terenie całej Polski dlatego wystarczy Twój kontakt, a spotkamy się w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. To zdecydowanie prostsze niż odwiedzanie kilku banków samodzielnie
Różnica, która może Cię sporo kosztować
Na rynku jest wiele ofert kredytów gotówkowych. Samemu trudno stwierdzić, który jest najbardziej korzystny. RRSO tego samego kredytu w innych bankach może różnić się nawet o 20%!
Rozwiązania szyte na Twoją miarę
Dopasujemy do Ciebie wszystkie parametry: wysokość raty, okres spłaty, możliwość wakacji kredytowych czy wcześniejszej spłaty w możliwie najniższej cenie kredytu
Wparcie, które Cię nie kosztuje
Nasza usługa jest bezpłatna