Kacper Muzioł

Kacper Muzioł - ekspert finansowy

Placówka:
Gdynia, Tadeusza Wendy 15

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , pożyczka hipoteczna , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
2 lat

Profil eksperta kredytowego

Posiadam wiedzę zdobytą podczas studiów z zakresu bankowości i produktów bankowych, co umożliwia mi profesjonalne podejście do pracy w branży pośrednictwa kredytowego. Moje doświadczenie w obszarze finansów pozwala mi skutecznie doradzać klientom w różnych kwestiach finansowych.

Jestem znany ze swojego profesjonalizmu oraz umiejętności efektywnej komunikacji z klientem. Stawiam na poszukiwanie optymalnych rozwiązań, nawet w przypadku trudnych tematów, co wymaga czasem podejścia wieloetapowego. Zawsze dążę do znalezienia najlepszego rozwiązania dla klienta.

Moje podejście do pracy opiera się na otwartości, rzetelności i skrupulatności. Jestem entuzjastą wyzwań i potrafię klarownie wyjaśnić proces kredytowy i prowadzić klienta przez niego, zapewniając pewność i zrozumienie.

Poza pracą, pasjonuję się podróżami po świecie, co pomaga mi poszerzać horyzonty i zrozumienie różnorodności kulturowej. Dodatkowo, regularnie trenuję na siłowni, co pomaga mi utrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...