Patrycja Banasik

Patrycja Banasik - ekspert finansowy

Ocena: 5,00 (4 opinii)

Placówka:
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
6 lat

Profil eksperta kredytowego

Moje doświadczenie zawodowe rozpoczęłam w 2013 roku, jednak branżą w obszarze bankowości zajmuję się od 2017 roku głównie w sprzedaży kredytów/usług finansowych.

Budowanie relacji z Klientem, wsłuchanie się w oczekiwania i potrzeby Klienta to moim zdaniem jedyna słuszna droga do sukcesu. Cały czas zdobywam doświadczenie i umiejętności związane z branżą finansową.

Lubię wyznaczać dla siebie nowe cele, wychodzić ze swojej strefy komfortu. Specjalizuje się w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych. Uczestniczę aktywnie w szkoleniach produktowych oraz procesowych, aby w bezpieczny sposób i ze wsparciem merytorycznym przeprowadzić Klienta przez cały proces kredytowy.

Jeśli rozważasz zakup nieruchomości lub masz pomysł na inwestycje, dzięki której Twoja firma rozwinie skrzydła – zapraszam po analizę. .

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (4)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Łukasz (25 Kwiecień 2024)
Jestem kolejnym usatysfakcjonowanym klientem mBank, to wszystko zawdzięczam Pani Patrycji. Jak każdy potencjalny kredytobiorca, miałem obawy związane z całą procedurą zakupu mieszkania, lecz Pani Patrycja postarała się, abym poczuł właściwy komfort i bezpieczeństwo od pierwszej rozmowy do podpisania umowy. Rozumiejąc punkt widzenia klienta, stawiając się w jego sytuacji, Pani Patrycja wykazała się niesamowitym profesjonalizmem, wiedzą i odpowiedzialnością, w dodatku stworzyła super atmosferę, zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych ekspertów finansowych. Będę polecał Panią Patrycję w moim środowisku znajomych.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Mariusz (20 Kwiecień 2024)
Lubię podejmować świadome decyzje, szczególnie w tak ważnym momencie jak zakup mieszkania i uzyskanie kredytu hipotecznego. Od Pani Patrycji otrzymałem rzetelne odpowiedzi na moje wątpliwości co do ofert banków i kalkulacji rat kredytów wraz z wyjaśnieniem różnic miedzy WIRON WIBOR oraz dodatkowych opłat takich jak ubezpieczenie mieszkania czy kredytu. Co pozwoliło mi wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Arek (12 Kwiecień 2024)
Jestesmy zadowoleni z obsługi jak i całego procesu przy kredycie hipotecznym. Bez przeszkód i w ekspresowym tempie mieliśmy z żoną już decyzję. Cały proces jak i dalsze kroki zostały nam przedstawione w sposób jasny . Dziękujemy również za wynegocjowane warunki, na pewno wrócimy w razie potrzeby;)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Ola (12 Kwiecień 2024)
Serdecznie polecam Panią Patrycję! Dokładnie wytłumaczy doradzi i jest bardzo sympatyczna!