Sylwia Socha

Sylwia Socha - ekspert finansowy

Placówka:
Kraków, Kotlarska 11

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności , pożyczka firmowa

Staż w pośrednictwie finansowym:
23 lat

Profil eksperta kredytowego

Swoje doświadczenie w bankowości i finansach zdobyłam podczas ponad dwudziestoletniej pracy w wiodących instytucjach finansowych w Polsce. Obecnie jako Ekspert Kredytowy świadczę usługi kredytowe w ramach grupy mFinanse S.A. na terenie całej Polski.

Moja ścieżka zdobywania doświadczenia w finansach jest bogata. Moje poprzednie stanowiska to: Dyrektor Centrum Bankowości Hipotecznej ALIOR BANK w Kraków Region Małopolski /Podkarpacie/Świętokrzyskie, Dyrektor Obszaru Detalicznego ING Bank Śląskiego SA w Regionie Południowo – Wschodnim, Dyrektor Oddziału Detalicznego ING Bank Śląskiego SA oraz wykładowca w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie.

Przez wiele lat pracy w bankach nawiązałam i zbudowałam szereg kontaktów i relacji w różnych instytucjach bankowych , które są pomocne w procesie prowadzenia wniosków kredytowych moich klientów. Dbam o wnioski klienta tj. czuwam i koordynuje ich etap od momentu złożeni wniosku do momentu finalizacji transakcji z bankiem.

Obecnie zajmuję się: obsługą klientów z portfela firmy oraz osób fizycznych. Budowaniem długotrwałych relacji z klientami i oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych. Proponuję bezpłatną konsultację dla klientów: w zakresie określenia wielkości obniżenia spłacanych obecnie przez klientów rat oraz odzyskania zapłaconych prowizji od kredytów, pozyskania przez klientów nowych środków w zakresie; kredytów hipotecznych, firmowych i gotówkowych.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Kraków, Kotlarska 11
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Kraków, Kotlarska 11
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...