Robert Banach

Robert Banach - ekspert finansowy

Placówka:
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 8

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
20 lat

Profil eksperta kredytowego

Specjalizuję się w produktach bankowych, a w szczególności w kredytach hipotecznych, gotówkowych. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie udzielania kredytów dla osób prowadzących działalność gospodarczą i firm tj. kredytów obrotowych i inwestycyjnych.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala spełnić oczekiwania moich klientów ,których obsługuję od wielu lat i którzy polecają mnie swoim bliskim i znajomym. Aktywnie pozyskuję i podtrzymuję kontakty z pośrednikami np. z biurami nieruchomości, deweloperami.
W przeszłości pracowałem w wielu bankach m.in. w PEKAO S.A., BZWBK S.A., GNB BANK S.A., mój staż pracy i doświadczenie pozwala mi na wysoką skuteczność i zadowolenie klientów.

W czasie wolnym od pracy spędzam aktywnie czas z moimi bliskimi. Lubię wędrówki piesze po górach, wycieczki rowerowe a także krótkie wyjazdy nad morze. Zapraszam serdecznie do kontaktu, pomogę w osiągnięciu celów i zaspokojeniu potrzeb finansowych.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 8
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 8
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...