Dominik Płowiec

Dominik Płowiec - ekspert finansowy

Placówka:
Radom, Jacka Malczewskiego 24

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , finansowanie bieżącej działalności , pożyczka firmowa

Staż w pośrednictwie finansowym:
8 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem specjalizującym się w obsłudze zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Od 8 lat zajmuję się wyszukiwaniem najlepszego rozwiązania dla moich klientów.

Planujesz kredyt hipoteczny i nie wiesz od czego zacząć? A może planujesz kredyt, który pomoże rozwinąć twoją firmę? Zacznij od telefonu do mnie. Pomogę znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i przeprowadzę przez cały proces kredytowy.

Priorytetem jest dla mnie dobro i zadowolenie klienta, dlatego też większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałem. W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba, bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

Specjalizuję się w takich produktach jak: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt firmowy, kredyty obrotowe, leasing, faktoring.

Jestem wielkim fanem sportu a w szczególności piłki nożnej, wolny czas lubię spędzać na długich spacerach z moją rodziną.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Radom, Jacka Malczewskiego 24
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Radom, Jacka Malczewskiego 24
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Opinie klientów (2)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Edyta (29 Kwiecień 2024)
Pan Dominik ma bardzo profesjonalne podejście i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów z wyprzedzeniem. Jest bardzo otwarty i komunikatywny. Gorąco polecam!

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Kamil (29 Kwiecień 2024)
Super obsługa bardzo był pomocny pan Dominik . Wszystko co było związane z kredytem pomógł doradził a i kilka kwesti poza kredytem było rozwiązanie dzięki Dominikowi.