Natalia Zięba

Natalia Zięba - ekspert finansowy

Placówka:
Strzegom, Bohaterów Getta 4

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , pożyczka hipoteczna , kredyt gotówkowy

Staż w pośrednictwie finansowym:
13 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach hipotecznych, firmowych i gotówkowych, a moim zadaniem jest reprezentowanie klientów i dbanie o realizację ich celów. Duża większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej korzystały z mojej pomocy – więc naszym wspólnym celem jest dążenie do celu, a ja staram się żeby wszystko odbyło się kompetentnie i w najlepszej atmosferze.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując w PKO Banku Polskim SA na stanowisku specjalisty ds klienta Indywidualnego i kredytów hipotecznych. Od 3 lat jestem ekspertem kredytowym w mFinanse.

Bardzo lubię swój wolny czas spędzać z rodziną, lubimy wspólnie podróżować. Staramy się zwiedzić jak najwięcej zakątków świata. Każdy z nas ma marzenia, które pragnie zrealizować, więc staram się również pomóc moim klientom w spełnianiu ich planów i celów.

Zapraszam do współpracy.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Strzegom, Bohaterów Getta 4
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 08:30-16:30
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Strzegom, Bohaterów Getta 4
pn.-pt. 08:30-16:30

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...