Magdalena Grzesik

Magdalena Grzesik - ekspert finansowy

Placówka:
Koszalin, Zwycięstwa 35

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
15 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem specjalizującym się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, jak również w szeroko pojętym finansowaniu biznesu. Na rynku finansowym pracuję od 15 lat i od tego czasu z powodzeniem wspieram klientów przy podejmowaniu decyzji finansowych. Moim celem jest profesjonalne wsparcie w zakresie skutecznego uzyskania finansowania, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klienta. Moją misją jest niezależna pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety dostępnych produktów finansowych. Zawsze zapewniam klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Towarzyszę swoim klientom w całym procesie uzyskiwania kredytu – od przedstawienia ofert, przez wspólne wypełnienie wniosku kredytowego, aż do podpisania umowy, a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu.

Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, w realizację których, należy włożyć więcej wysiłku.

Od lat pasjonuję się fotografią. Fotografia to coś co sprawia mi ogromną przyjemność, pozwala mi się rozwijać, doceniać i odkrywać piękno otaczającego świata.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Koszalin, Zwycięstwa 35
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Koszalin, Zwycięstwa 35
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...