Ariel Szczęsny

Ariel Szczęsny - ekspert finansowy

Placówka:
Częstochowa, Krakowska 45

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
11 lat

Profil eksperta kredytowego

Pracuję w finansach od ponad 10 lat i przez ten okres zdobyłem doświadczenie zaczynając od kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, następnie zajmując się kredytami firmowymi zarówno niezabezpieczonymi, jak i zabezpieczonymi oraz poszerzając swoje kompetencje o kredyty hipoteczne wszelkiego rodzaju dla osób fizycznych. Pozwala mi to na kompleksową obsługę każdego Klienta oraz na szersze spojrzenie odnośnie każdego tematu. Dzięki temu mogę wypracować dla Klienta klarowny schemat usprawnienia Jego finansów oraz realizacji celów na przyszłość.

To co najbardziej lubię w pracy to pomaganie Klientom spełniać marzenia odnośnie rozwoju czy to firmy czy zakupu wymarzonego domu/mieszkania. Lubię analizować różne sytuację i dobierać rozwiązania, które nie każdy potrafi znaleźć, a ze względu na doświadczenie oraz kompetencje ja to potrafię. Nie boję się rozwiązywania trudnych keys’ów, które sprawiają, że moja praca nie jest schematyczna i nudna, a stanowi czasem ciekawe wyzwanie i daje jeszcze większą satysfakcję z radości Klientów, którym pomogłem.
Każdy Klient jest inny i ma inną sytuację oraz oczekiwania, dlatego każdy temat jest indywidualnie przeze mnie rozpatrywany, aby końcowy efekt był dla mojego Klienta najlepszy z możliwych i najbardziej satysfakcjonujący.

Poza pracą lubię sport, muzykę, filmy oraz książki fantasy.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Częstochowa, Krakowska 45
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 08:00-16:00
sb. 10:00-14:00
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Częstochowa, Krakowska 45
pn.-pt. 08:00-16:00
sb. 10:00-14:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...