Aleksandra Dziedziejko

Aleksandra Dziedziejko - ekspert finansowy

Placówka:
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt hipoteczny - budowa domu , kredyt gotówkowy , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
4 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem ekspertem kredytowym o bogatym doświadczeniu w sektorze bankowym, działającym w tej roli od 2008 roku. Moje specjalizacje obejmują obszar kredytów hipotecznych, kredytów firmowych i kredytów gotówkowych.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu oferowanych produktów kredytowych. Bez względu na napotykane trudności, zawsze traktuję każdą sprawę jako nowe wyzwanie i konsekwentnie dążę do znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.

Najważniejsze jest zadowolenie moich Klientów. Cieszę się, gdy mogę im pomóc w realizacji ich celów i marzeń, zapewniając im odpowiednie rozwiązania. Tworzenie wieloletnich relacji opartych na zaufaniu jest dla mnie priorytetem.

Poza pracą preferuję aktywny tryb życia. Cieszy mnie, gdy mogę spędzić czas uprawiając sport. Uwielbiam się zagłębiać w dobrą książkę, która pozwala mi oderwać się od codziennych obowiązków. Podróże są dla mnie źródłem inspiracji i poznawania nowych miejsc, kultur i doświadczeń, które wpływają na moje profesjonalne podejście do pracy.

Jako ekspert kredytowy, łączę moją wiedzę, doświadczenie i pasję, aby dostarczać Klientom najwyższej jakości usługi. Jestem gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów finansowych i zrealizowaniu Twoich marzeń.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...