Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Poznaj biura nieruchomości, z którymi współpracujemy i znajdź upragnione mieszkanie.

Współpracujemy z ponad 20 instytucjami finansowymi w Polsce w obszarze pośrednictwa kredytowego.
Wspólnie znajdziemy kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.

Lista
Mapa

Znajdź biuro nieruchomości

Określ moją lokalizację
Określ moją lokalizację

Adres firmy:
42-200 Częstochowa, Aleja Najświętszej Maryi Panny 4

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Częstochowie to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Oddział w Częstochowie jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami.
Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nas oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.

Adres firmy:
00-650 Warszawa, Ludwika Waryńskiego 26/7

Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości działającą na terenie całej Polski. Nasza firma powstała z pasji do nieruchomości oraz z chęci pomocy naszym klientom w znalezieniu idealnego miejsca do życia lub prowadzenia działalności biznesowej. Działamy z zaangażowaniem, profesjonalizmem i zawsze stawiamy zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

Adres firmy:
65-536 Zielona Góra, Stefana Wyszyńskiego 30A/4

PRORENTIER jest niezależnym brokerem nieruchomości. Na rynku nieruchomości świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, a także zarządzania najmem, inwestowania w nieruchomości i regulacji ich stanu prawnego. Dzięki tak kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wszystko, co niezbędne do podjęcia właściwych decyzji i rozwiązania Twoich problemów związanych z nieruchomościami.

Adres firmy:
10-444 Olsztyn, Kołobrzeska 7

Chcesz zapomnieć o miejskim zgiełku? Marzysz o znalezieniu wymarzonego domu w malowniczym zakątku? Warmia i Mazury czekają na Ciebie z otwartymi ramionami! Platforma Mojanieruchomosc.pl to miejsce, gdzie odkryjesz atrakcyjne oferty nieruchomości zlokalizowanych w urokliwych miasteczkach w Krainie Tysiąca Jezior oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy szukasz domu na sprzedaż, czy działki budowlanej, na której postawisz prywatny budynek bądź obiekt na wynajem – sprawdź propozycje, aby znaleźć opcję idealną dla siebie!
Portal ogłoszeniowy stworzyliśmy dla osób prywatnych, które pragną znaleźć piękny dom na sprzedaż lub działkę budowlaną nad jeziorem na Mazurach. Poza tym platforma Mojanieruchomosc.pl służy także inwestorom szukającym gruntu pod nową inwestycję, jak również pracownikom biur nieruchomości – chcącym opublikować ogłoszenie oraz dotrzeć do większej liczby potencjalnych kupców.

Adres firmy:
60-551 Poznań, Szamarzewskiego 31/19

Jesteśmy firmą z Poznania i zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i wyszukiwaniem nieruchomości – głównie z Poznania i Wielkopolski. Działamy w pełni legalnie przy spełnieniu wszelkich wymogów obowiązującej ustawy o gospodarce nieruchomościami. Dzięki temu, że sami również inwestujemy w nieruchomości, doskonale znamy rynek i potrafimy pomóc w sprzedaży czy zakupie a niejednokrotnie połączyć te oba etapy i tym samym zaoszczędzić naszym klientom sporo niepotrzebnego stresu. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, wiedzę i zaplecze w postaci wsparcia doświadczonych prawników, doradzamy naszym klientom na każdym etapie w całym procesie sprzedaży czy nabywania nieruchomości. Największą wartością jest dla nas zadowolenie, satysfakcja i poczucie wygranej dla wszystkich stron transakcji.
POKAŻ WIĘCEJ

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

pzfd-mfinanse
mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD