Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
43-300 Bielsko-Biała , Pl. Św. Mikołaja 5/3

O firmie

Chcesz sprzedać nieruchomość? Mieszkanie, dom, grunt, lokal usługowy? Zależy Ci na rzetelnym i rzeczowym podejściu do tematu sprzedaży oraz na tym aby zaoszczędzić swój cenny czas? Jesteśmy właśnie po to, by Ci to zapewnić.
Zachęcamy do powierzenia nam sprzedaży, ponieważ na tym znamy się najlepiej. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i jego nieruchomości. W ramach usługi pośrednictwa zapewniamy pełne wsparcie prawne, wycenę, home staging, profesjonalną sesję fotograficzną, wirtualny spacer, zdjęcia i filmy z drona, przygotowanie oferty do sprzedaży, doradztwo na każdym etapie, przeprowadzenie negocjacji, składanie niezbędnych do sprzedaży wniosków o dokumenty, a Ty jedynie odbierasz od nas telefon, w którym poinformujemy Cię jakie są proponowane terminy aktu notarialnego.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
43-300 Bielsko-Biała,
Pl. Św. Mikołaja 5/3
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Temat inwestycji w nieruchomości wydaje Ci się interesujący? Chcesz rozpocząć swoją przygodę na rynku i dołączyć do grona osób zarabiających na wynajmie bądź systematycznej sprzedaży mieszkań? A może chcesz rozpocząć budowę swojej własnej inwestycji i szukasz biura, które się tym zajmie, znajdzie dla Ciebie odpowiedni grunt pod budowę, a potem poprowadzi sprzedaż lokali?
Świetnie trafiłeś, z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem zajmiemy się wszystkim począwszy od: znalezienia odpowiedniego i korzystnego finansowania (bankowego lub prywatnego), polecenia sprawdzonego architekta, przeprowadzenia całego procesu do uzyskania pozwolenia na budowę, po stworzenie biura sprzedaży z dedykowanymi do inwestycji specjalistami od sprzedaży domów i mieszkań na rynku pierwotnym, skończywszy na finalizacji umowy w imieniu klienta w renomowanych kancelariach notarialnych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość