Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
10-444 Olsztyn , Kołobrzeska 7

O firmie

Chcesz zapomnieć o miejskim zgiełku? Marzysz o znalezieniu wymarzonego domu w malowniczym zakątku? Warmia i Mazury czekają na Ciebie z otwartymi ramionami! Platforma Mojanieruchomosc.pl to miejsce, gdzie odkryjesz atrakcyjne oferty nieruchomości zlokalizowanych w urokliwych miasteczkach w Krainie Tysiąca Jezior oraz okolicach. Niezależnie od tego, czy szukasz domu na sprzedaż, czy działki budowlanej, na której postawisz prywatny budynek bądź obiekt na wynajem – sprawdź propozycje, aby znaleźć opcję idealną dla siebie!
Portal ogłoszeniowy stworzyliśmy dla osób prywatnych, które pragną znaleźć piękny dom na sprzedaż lub działkę budowlaną nad jeziorem na Mazurach. Poza tym platforma Mojanieruchomosc.pl służy także inwestorom szukającym gruntu pod nową inwestycję, jak również pracownikom biur nieruchomości – chcącym opublikować ogłoszenie oraz dotrzeć do większej liczby potencjalnych kupców.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
10-444 Olsztyn,
Kołobrzeska 7
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Mojanieruchomosc.pl to niezawodna wyszukiwarka, która została zaprojektowana myślą o każdym kupującym. Na platformie bowiem znajdziesz jedynie kompletne ogłoszenia zawierające wszelkie niezbędne informacje, takie jak typ nieruchomości, lokalizacja, liczba pomieszczeń, rok budowy czy cena. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas i spożytkujesz go na przykład na zwiedzanie okolicy lub relaks z dziećmi na świeżym powietrzu, na własnym kawałku ziemi. Na platformie czekają na Ciebie zarówno nowe domy na sprzedaż, jak i działki bądź mieszkania z rynku wtórnego. Z tego powodu możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas opcję spełniającą Twoje oczekiwania.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość