Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
70-331 Szczecin , al. Piastów 8

O firmie

Chcemy tworzyć bezpieczną przestrzeń do realizacji wszelkich możliwych usług niezbędnych do przeprowadzenia dowolnego rodzaju transakcji na rynku pierwotnym lub wtórnym w ramach jednej umowy pośrednictwa.
W dobrej cenie, w dobrej atmosferze.   NASZE WARTOŚCI:
Samodoskonalenie i innowacyjność: zawsze szukamy dróg by podnieść kwalifikacje, by posiąść wiedzę, by ulepszać to CO i JAK robimy. Wiarygodność i uczciwość: w zamian za wyłączność reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji i stawiamy jej interesy zawsze na pierwszym miejscu. Nazywamy to „wyłącznością z wzajemnością”. Empatia i otwartość: umiejętność równie ważna co zadawanie właściwych pytań i słuchanie ze zrozumieniem, dzięki której docieramy do prawdziwych potrzeb klienta i budujemy wzajemne zaufanie. Elastyczność: każdy klient, każda sytuacja i każda nieruchomość są wyjątkowe i niepowtarzalne. Rozumiemy to i dzięki butikowemu formatowi naszego biura zawsze potrafimy się dostosować. Zaangażowanie i staranność: bez względu na to co robimy zawsze staramy się działać najlepiej jak potrafimy i wkładamy w to serce.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
70-331 Szczecin,
al. Piastów 8
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych klientów – sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem, najem, zarządzanie, podnajem, inwestycje – i nie ustajemy w poszukiwaniu nowych obszarów do współpracy. W naszych działaniach zawsze koncentrujemy się na tworzeniu wartości dodanej w czterech kluczowych aspektach: czas, zysk, bezpieczeństwo i wygoda. Dokonujemy tego stale rozwijając nasze umiejętności, poszerzając wiedzę i rozbudowując wachlarz dostępnych usług komplementarnych takich jak projektowanie, remonty, transport, sprzątanie, dekoracja, fotografia, film, wycena, negocjacje, kredyty czy ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość