Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
31-127 Kraków , T. Pawlikowskiego 7/8

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nieruchomościach o podwyższonym standardzie dla wymagających klientów. Znajdziemy nieruchomość na miarę Twoich potrzeb. Jeśli jesteś właścicielem mieszkania na wynajem, z KrakowNieruchomosci znajdziesz wiarygodnego najemcę na długi okres współpracy. Od lat współpracujemy z dużymi krakowskimi korporacjami oraz międzynarodowymi firmami relokacyjnymi, dzięki czemu posiadamy stały napływ klientów zainteresowanych wynajem.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
31-127 Kraków,
T. Pawlikowskiego 7/8
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Zajmą się Tobą wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem na krakowskim rynku nieruchomości. Stoją za nami lata doświadczenia w branży i setki zadowolonych klientów. Pomożemy Ci przy każdej transakcji związanej z nieruchomościami. W każdym przypadku znajdziemy optymalną formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży elastyczność to cecha priorytetowa.
Kompleksowo prowadzimy sprzedaż kilkudziesięciu inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. Mając do dyspozycji szeroki wybór mieszkań w jednym miejscu odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać nieruchomość najlepiej dopasowaną do oczekiwań klienta. Wyspecjalizowani doradcy pomogą inwestorom w odpowiednim wyborze lokaty kapitału jak i klientom poszukującym wymarzonego lokum dla siebie.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość