Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Adres firmy:
02-595 Warszawa , ul. Puławska 77 lok. U5

O firmie

Od lat prowadzimy sprzedaż mieszkań na terenie Warszawy. Dysponujemy dużym doświadczeniem pozwalającym nam na sprawne poruszanie się w obszarze nieruchomości. Dzięki nam korzystnie sprzedasz lub kupisz mieszkanie, dom czy działkę budowlaną – obsługujemy Wilanów, Józefosław, Mokotów oraz inne dzielnice. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem. Znajdź sposób na kupno lub sprzedaż mieszkań na terenie Warszawy.
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
02-595 Warszawa,
ul. Puławska 77 lok. U5
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta opiera się przede wszystkim na rozmowie oraz poznaniu szczegółów dotyczących jego oczekiwań. Niekiedy chodzi o dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, a innym razem o działki budowlane. Dążymy do tego, aby stworzyć jak najlepszą ofertę niezależnie od charakteru zlecenia. Na sprzedaż możemy zaproponować również domy w Piasecznie. Gwarantujemy całkowite zadowolenie z podjęcia z nami współpracy. Dzięki naszej wieloletniej praktyce potrafimy podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań – mieszkanie, dom czy działka – nie ma to dla nas większego znaczenia, ponieważ zawsze osiągamy założony wcześniej cel.
Dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz zdecydowanym podejściem – nie boimy się nowych wyzwań, znamy współczesne trendy i wiemy, jak skutecznie osiągać wyznaczone cele. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie? Proszę bardzo! Może szukają Państwo wymarzonej działki pod budowę domu? A może trzeba sprawnie wynająć mieszkanie? Z nami to żaden problem – zawsze działamy zdecydowanie i skutecznie! Niezależnie zatem czy interesują Państwa mieszkania w Warszawie, działki na sprzedaż w Piasecznie czy domy w Konstancinie, jesteśmy firmą, na której usługi warto się zdecydować.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość