Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

O firmie

Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże to wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Szczecinie i udokumentowana wiedza. Wielobranżowe doświadczenie zawodowe i indywidualne podejście do klienta gwarantuje bezpieczeństwo i pełny profesjonalizm. Rozumiemy przede wszystkim, że obrót nieruchomościami to branża, w której obraca się znacznym kapitałem, ale też delikatność spraw, dlatego tak ważne jest wzajemne zaufanie. Nazwisko gwarantuje wiedzę nie tylko zawodową ale również zwyczajnie ludzką i społeczną. Przy zakupie mieszkania, domu, ale też działki bądź obiektu przemysłowego, ważne jest, by cała transakcja przebiegała w sposób bezpieczny i zrozumiały dla obu stron. Nasza agencja nieruchomości w Szczecinie Prawobrzeżu zapewnia w tym zakresie kompleksowe wsparcie, które pozwala uniknąć problemów przy nabyciu lub sprzedaży wspomnianego mienia – w tym także budynków czy gruntów zagranicznych. Do kontaktu i współpracy z biurem zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy!
STRONA PARTNERA

Adres i usługi Partnera

Adres partnera
70-798 Szczecin,
Turkusowa 4/28
ZAPYTAJ EKSPERTA

Specyfikacja usług

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Szczecinie. Licencja zawodowa nr 20576 nadana przez Ministerstwo Infrastruktury. Wielobranżowe doświadczenie zawodowe i indywidualne podejście do klienta gwarantuje bezpieczeństwo i pełny profesjonalizm. Rozumiemy przede wszystkim, że obrót nieruchomościami to branża, w której obraca się znacznym kapitałem, ale też delikatność spraw, dlatego tak ważne jest wzajemne zaufanie. Nazwisko gwarantuje wiedzę nie tylko zawodową ale również zwyczajnie ludzką i społeczną. Nasz zespół to osoby z doświadczeniem i empatią. Prowadzimy również pośrednictwo w nieruchomościach dla Obywateli spoza UE. Biegła znajomość j. rosyjskiego i ukraińskiego. Ewa Syrenicz- Tryburska to marka gwarantująca uczciwość i rzetelność w pośrednictwie nieruchomości, pomocy przy organizacji kredytów i pomocy w aranżacji wnętrz. Koncentruje się na poznaniu preferencji klientów i rzetelnej analizie rynku w połączeniu z odpowiedzialnością zawodową wynikająca, tak z osobistej natury, jak i specyfiki obsługi w branży nieruchomości, a niejednokrotnie subtelności sprawy poszczególnego klienta.
Dzięki wypracowanym, najwyższym standardom oferujemy swoim klientom nie tylko wsparcie na każdym etapie przeprowadzania transakcji włącznie z etapem przekazania nieruchomości, ale przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa. Nasza satysfakcja i radość z dokonanej transakcji jest wypadkową satysfakcji klienta, któremu staramy się pomóc spełnić marzenia lub wyprowadzić z sytuacji kryzysowej. Jako menadżer myślę, że mogę powiedzieć, iż jesteśmy ekspertami w praktycznym działaniu w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości i pomocy w ludzkich problemach związanych z nieruchomościami.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość