Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający

Poznaj deweloperów, z którymi współpracujemy.
Zobacz aktualne inwestycje i znajdź upragnione mieszkanie lub dom.

Jesteśmy jedynym pośrednikiem finansowym będącym członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Współpracujemy z ponad 20 instytucjami finansowymi w Polsce w obszarze pośrednictwa kredytowego. Wspólnie znajdziemy kredyt dostosowany do Twoich potrzeb.

Lista
Mapa

Znajdź dewelopera

Określ moją lokalizację
Filtrowanie:
Określ moją lokalizację
Firma Adatex S.A. zajmuje się kompleksowym prowadzeniem wysokiej jakości projektów deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo – usługowe. Działalność spółki obejmuje realizację inwestycji począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie i nadzór nad kolejnymi etapami realizacji. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a jego wykonanie poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb. Działamy na polskim rynku od 2009 roku. Dzięki zebranej wiedzy i doświadczeniu wiemy, jak projektować architekturę i przestrzeń, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Lokalizacje: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Otrębusy

OKAM Capital od ponad 19 lat jest liderem wśród firm deweloperskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio OKAM znajduje się 26 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. Strefa PROGRESS, Strefa Piotrkowska 217, ŁÓDŹ.WORK i Dowborczyków 18 w Łodzi, INCITY oraz CITYFLOW na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie a także 62 ha na warszawskim Żeraniu. W Katowicach firma realizuje inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE. W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic a także w Krakowie. Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje mieszkaniowe OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza, fotowoltaika, powtórne wykorzystanie deszczówki, etc.

Lokalizacje: Warszawa, Łódź, Katowice

Od 1994 roku deweloper TROJAN specjalizuje się w budowie mieszkań i domów jednorodzinnych, łącząc zalety życia w mieście z ciszą spokojnych miejsc. Starannie wybieramy lokalizacje, zapewniając komfort i jakość życia. Nasze projekty charakteryzują się dbałością o wysokie standardy oraz przystępne ceny. Prowadzimy kompleksową procedurę inwestycyjną od uzyskania zezwoleń po pozwolenie na użytkowanie. Jesteśmy wielokrotnie nagradzani i certyfikowani za jakość prac i usług, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości nieruchomości.

Lokalizacje: Katowice, Rybnik, Ornontowice, Mysłowice

Jest jednym z największych deweloperów w województwie śląskim. W branży budowlanej działa już od ponad 35 lat. Posiada doświadczenie i spójną wizję, ale cały czas śledzi trendy i poszukuje najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Budowane przez niego obiekty to przestrzenie pełne możliwości, w których przede wszystkim mieszka lub pracuje się komfortowo.
Realizuje wiele różnych projektów – od budynków mieszkalnych jednorodzinnych, poprzez apartamenty, mieszkania i budownictwo wielorodzinne, aż po obiekty biurowo-usługowe czy placówki edukacyjne. Jako deweloper dokłada wszelkich starań, aby swoje inwestycje nie tylko przykuwały uwagę i wyróżniały się nowoczesną formą architektoniczną. To zawsze powinny być miejsca idealne do życia, nowoczesnej edukacji czy kreatywnej pracy. Dewelopera określa profesjonalizm, dlatego prowadzone przez niego realizacje uwzględniają najnowocześniejsze technologie. Dodatkowo gwarantują oszczędną eksploatację, bezpieczeństwo, a także ochronę środowiska.

Lokalizacje: Katowice, Sosnowiec

W profilu działalności Spółki znajdują się zadania z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i jednorodzinnego (zarówno jako własne projekty, jak i jako Generalny Wykonawca), budownictwa komercyjnego, budynków usług publicznych, obiekty służby zdrowia (od gabinetów stomatologicznych i medycznych począwszy, po placówki służby zdrowia i szpitale włącznie).
Spółka realizowała również remonty, rozbudowy, nadbudowy i pogłębianie budynków zabytkowych, włącznie z budynkami podlegającymi ochronie konserwatorskiej.

Lokalizacje: Mysłowice, Katowice

Deweloperzy

Adatex
Agencja Inwestycyjna
Agromasz
AlfaMDM
Angel Poland Group
APRO INVESTMENT Sp. z o.o.
Arex domy
Arkada-Invest
Arkadia Deweloper
Art-bud Nieruchomości
art.Locum
AZBUDplus
ASUA HOTIO
Budlex
Budrem
Dekpol Deweloper
DOM.developer
Dom Development S.A.
Domian Bud Developer
Dynamix
DZMT
EBF Development
EDS Residential
Epol Holding
Fast Home
Freedom Houses
GK Plus
Hanza
Henniger Investment
Holdimex
Idea-Inwest
INKOM
Invest Development
Inwestycje Wielkopolski
Jagła
JR Group
Just House
JWK Invest
Kapital Nieruchomości
Kasiński Investment
Lem-Bud
LIBERESTATE sp z o.o.
Litus Invest
Łowiccy Grupa Deweloperska
M2M HOUSE
Makbud
Mardim
Master House
Matexi Polska
Matheo Invest
Mazuria Apartaments
MDevelopment
MGGM development
Moduł
MR Projekt
MZ Development
Nabu Sp. z o. o.
NDI Development
Necon Deweloper
Neptun Mieszkania
Nowoczesne Mieszkania
NowyDom
OKAM
OPG Property Professionals
P.G. Development
Partner
PEIRA
PM-BAU
PORT GJM
Postero Development
Premica
Prestige PM
PROFBUD
Projekt Dom Deweloper
PT Estate Development
RDM Inwestycje Deweloperskie
Reapolis
Rembud
Revisit Home
ROBYG S.A.
R1 Deweloper
Semeko
Solidster
Spravia
Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa
SSS INVEST DEVELOPMENT
Struxi Deweloper
Szymichowski
Temar Deweloper
Tomaszewicz Development
Tree Development Group
Vision Development
W23 Sp. z o.o.
WAN
Wektor Inwestycje
Wezting Remo
WR HOME
Zetbeer Developer
Zielone-Osiedla.PL Sp. zo.o.

Masz dodatkowe pytania?

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość

Aktualności

pzfd-mfinanse
mFinanse Członkiem Wspierającym PZFD