Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Adatex
Adres dewelopera:

41-300 Dąbrowa Górnicza, Graniczna 34B/U24

Dostępne lokalizacje:

Dąbrowa Górnicza, Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Otrębusy

O deweloperze

Firma Adatex S.A. zajmuje się kompleksowym prowadzeniem wysokiej jakości projektów deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe oraz obiekty biurowo – usługowe. Działalność spółki obejmuje realizację inwestycji począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie i nadzór nad kolejnymi etapami realizacji. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a jego wykonanie poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb. Działamy na polskim rynku od 2009 roku. Dzięki zebranej wiedzy i doświadczeniu wiemy, jak projektować architekturę i przestrzeń, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Nowa Dąbrowa

Adres:

41-300 Dąbrowa Górnicza, Graniczna

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. Lokalizacja jest jedną z najatrakcyjniejszych w Dąbrowie Górniczej. W pobliżu znajdują się jeziora Pogoria, gdzie można aktywnie spędzić czas oraz różne ośrodki sportu i rekreacji. Nieopodal są przedszkola i szkoły, a także liczne sklepy oraz placówki zdrowotne. 4 bloki 9-cio kondygnacyjne, wraz garażami podziemnymi przeznaczonymi na miejsca postojowe oraz komórkami lokatorskimi. Mieszkania o szerokiej możliwości powierzchniowej, nawet do ponad 200 m2 z możliwością basenu oraz sauny. Każdy lokal posiada balkon lub loggie, bądź duży przestronny taras. Mieszkania są funkcjonalne, przestronne, nowoczesne, a także dobrze nasłonecznione. Na terenie inwestycji przewidziany został plac zabaw.

Osiedle Dębowy Park

Adres:

41-103 Siemianowice Śląskie, Oświęcimska 7A

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A.. Kompleksowo zaplanowana przestrzeń miejska, w której przyszli mieszkańcy będą mogli oprócz funkcjonalnych mieszkań, liczyć również na przemyślaną infrastrukturę osiedlową. Gwarantuje szeroko rozłożone miejsca postojowe zewnętrzne oraz parkingi podziemne, a także ciekawe otoczenie wokół miejsca zamieszkania. To idealna lokalizacja dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku blisko przyrody i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta. Budynki mieszkalne z różnym wachlarzem pokojowym, zaopatrzone w balkony lub tarasy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Osiedle Gwiezdna

Adres:

Sosnowiec 41-200, Gwiezdna

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. Zaplanowano 4 obiekty 9-cio kondygnacyjnych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni. Apartamenty stworzone z najwyższą klasą, które wyróżniają się elegancją i nowoczesnością, wypełnione odpowiednim nasłonecznieniem. Dodatki dekoracyjne w postaci drewna i antracytu sprawią, że Osiedle odznaczy się eleganckim wyglądem. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony lub loggie. Lokalizacja niezwykle przyjemna, tuż obok Placu Papieskiego, gdzie znajdzie się Park Zagórski, miejsce na przyjemny spacer i wypoczynek wśród zieleni. Zapewnia miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz naziemnym oraz komórki lokatorskie.

Apartamenty Sikornik

Adres:

44-122 Gliwice, Kormoranów 4a/b

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. Kompleksowo zaplanowana przestrzeń miejska, w której przyszli mieszkańcy będą mogli oprócz funkcjonalnych mieszkań, liczyć również na przemyślaną infrastrukturę osiedlową. Gwarantuje szeroko rozłożone miejsca postojowe zewnętrzne oraz parkingi podziemne, a także ciekawe otoczenie wokół miejsca zamieszkania. To idealna lokalizacja dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku blisko przyrody i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta. Budynki mieszkalne z różnym wachlarzem pokojowym, zaopatrzone w balkony lub tarasy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Osiedle Kaskada

Adres:

41-800 Zabrze, aleja Korfantego

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. Tworzymy miejsce idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę oraz bezpieczeństwo. Bliskie sąsiedztwo szkół, sklepów, szpitali, lokali usługowych oraz budynków użytku publicznego. Bardzo dobra komunikacja zagwarantuje sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta, jak również szybki wyjazd poza jego granice. Projekt wyróżniający się połączeniem nowoczesności designu i użytych materiałów z ponadczasowością zachowaną w kształtach konstrukcji. Przestrzeń harmonijnie łączy się z naturą tworząc miejsce przyjazne i sprzyjające odpoczynkowi. Zapewnia miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz naziemnym oraz komórki lokatorskie, a także całodobowy monitoring oraz kodowane wejścia do budynków.

Osiedle Panorama 3 Stawy

Adres:

40-276 Katowice, Gen. Kazimierza Pułaskiego 23

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. Panorama 3 Stawy to prestiżowa inwestycja o nowoczesnej architekturze. Wyróżnia się ze względu na elegancką, subtelną kolorystykę elewacji oraz starannie dobrane ekskluzywne elementy wykończeniowe. Prestiżowe osiedle Panorama 3 Stawy jest położone w wyjątkowej lokalizacji łączącej niedaleką odległość od zielonych terenów oraz najpopularniejszej lokalizacji rekreacyjno-wypoczynkowej w samym sercu Katowic – dzielnicy 3 Stawy. W centrum rekreacji, w którym zostały wydzielone tereny zielone, lasy, urocze knajpki z ogródkami letnimi a także miejsca spotkań znajduje się pobliskie lotnisko Muchowiec.

Osiedle Zielona Podkowa

Adres:

05-807 Otrębusy, Natalińska

Opis inwestycji:

Nowa inwestycja firmy Adatex S.A. w miejscowości Otrębusy. Szczególnie polecana dla osób pracujących w Warszawie. Została zaprojektowana z myślą o osobach ceniących sobie spokój i wygodę w towarzystwie zieleni. To urokliwe miejsce, w otoczeniu terenów rekreacyjnych pozwalających na aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy z nietypową i nowoczesną zabudową, która składa się z prestiżowych domków. Przestronne apartamenty parterowe z dostępem do ogródka oraz apartamenty na piętrze z dostępnym poddaszem użytkowym oraz balkonami. Osiedle ogrodzone, monitorowane i bezpieczne dla osób z dziećmi. Dojazd do centrum Warszawy z pobliskiej stacji WKD w Otrębusach zajmuje 30 minut.

Lokale komercyjne – Dąbrowa Górnicza

Adres:

41-300 Dąbrowa Górnicza, Graniczna 34B/U24

Opis inwestycji:

Na 3 kondygnacjach oferujemy lokale z dużymi dobrze widocznymi przeszkleniami od ulicy Granicznej i Alei Zagłębia Dąbrowskiego. Powierzchnie biurowe i lokale handlowe posiadają metraże od 60 m2, aż do 600 m2.
Graniczna 34B to nowoczesny budynek mieszkaniowo-usługowy nawiązujący swoją architekturą do światowej klasy inwestycji. Został doskonale wkomponowany kompozycyjnie w całe otoczenie innowacyjnego miasta. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2020 r. Budynek w części usługowej jest w pełni skomercjalizowany. Ma dwa piętra oraz parter, dużą ilość miejsc postojowych na zewnątrz, a także dostęp do drogi głównej. Kondygnacje komercyjne zaprojektowane zostały jako przestrzenie typu open space. Przyszli właściciele/najemcy będą mieli możliwość elastycznego dostosowania ich do własnych potrzeb, tworząc ergonomiczne miejsca pracy, siłownie czy eleganckie gabinety. Wygląd każdego piętra można modyfikować. Pozwala to na swobodę wyboru pomiędzy powierzchnią typu open space lub mniejszymi, kameralnymi pomieszczeniami. Łącznie do użytku oddane zostało ok. 3000 m2. przestrzeni lokalowych. Dostępne gotowe powierzchnie posiadają kompleksową infrastrukturą. Zapewniamy przestrzeń idealną do prowadzenia działalności m.in. medycznej, biurowej, rekreacyjnej, handlowej, magazynowej.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość