Warto pracować w mFinanse 

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w finansach, studiujesz lub kończysz naukę.

 

Aplikuj i skorzystaj ze ścieżki rozwoju w mFinanse

pracuj mfinanse

Wiele możliwości rozwoju

Karierę w mFinanse możesz zacząć
w całej Polsce:

 

– w placówkach stacjonarnych
– u Partnerów Kredytowych
– w mKioskach mBanku
– w centrali, w biurach w Łodzi lub w Warszawie

pracownicy mKiosku

Zacznij lepiej! Zobacz, jak się
u nas pracuje 

Dominika, konsultantka w mKiosku mBanku opowiada dlaczego zaczęła od mBanku, o swoich sukcesach, a także o tym jak praca pomaga jej w realizowaniu swojej pasji

zacznij-lepiej-dominika

Kasia, jedna z nagrodzonych specjalistów
w 2019 r. 

Opowiada o swoich sukcesach w pracy,
o benefitach, a także o tym, co jest dla niej ważne zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym

zacznij-lepiej-kasia

mFinanse to spółka z Grupy mBank, specjalizująca się w usługach pośrednictwa finansowego. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i szeroką dostępność usług finansowych, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu swoich celów finansowych.

Nasza podstawowa działalność to Sieć Stacjonarna opiera się na szerokiej sieci ekspertów kredytowych. Wykwalifikowani eksperci specjalizują się w analizowaniu i porównywaniu ofert różnych banków, co pozwala naszym klientom podejmować świadome decyzje finansowe. Udzielają wsparcia w zakresie produktów hipotecznych, firmowych i indywidualnych.

Kolejny obszar działalności mFinanse to zarządzanie siecią mKiosków mBanku w galeriach handlowych w największych miastach w Polsce. Nasi opiekunowie pracujący w tych popularnych lokalizacjach to często osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową w bankowości. mFinanse oferuje bogaty pakiet szkoleń przygotowujący do pracy osoby bez doświadczenia w branży finansowej, co umożliwia jej rozwój zawodowy w organizacji w ramach awansu wewnętrznego.  

mFinanse współpracuje również z Partnerami Kredytowymi, którzy posiadają już bogate doświadczenie w branży usług finansowych. Dzięki naszej współpracy, Partnerzy Kredytowi oferują klientom usługi oparte na sprawdzonych praktykach Grupy mBank.

Pracownicy centrali wspierają sieć sprzedaży w realizacji bieżących zadań i celów strategicznych firmy. W naszej centrali są specjaliści z wielu dziedzin między innymi: szkolenia, IT, HR, Compliance, księgowość, marketing, logistyka, dział prawny. Jesteśmy otwarci na nowe talenty.

Jesteśmy firmą która współpracuje z ponad 1500 osobami w ramach różnych form współpracy. Co pozwala na elastyczne podejście do potrzeb osób współpracujących.

Dalej nie wiesz co wybrać?
Jeśli nie wiesz, które stanowisko jest dla Ciebie, zobacz wszystkie
oferty pracy mFinanse
Jeśli nie znalazłeś oferty pracy, która Cię zainteresowała,
aplikuj spontanicznie
hr rekrutacja
Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym rekruterem

Aleksandra Oleksiak

Dział rekrutacji

rekrutacja@mfinanse.pl

*Przesłanie do spółki mFinanse S.A. danych osobowych na ww. adres, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez spółkę na potrzeby aktualnych lub przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl