Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Holdimex
Adres dewelopera:

40-527 Katowice, Gawronów 22

Dostępne lokalizacje:

Katowice, Sosnowiec

O deweloperze

Jest jednym z największych deweloperów w województwie śląskim. W branży budowlanej działa już od ponad 35 lat. Posiada doświadczenie i spójną wizję, ale cały czas śledzi trendy i poszukuje najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Budowane przez niego obiekty to przestrzenie pełne możliwości, w których przede wszystkim mieszka lub pracuje się komfortowo.
Realizuje wiele różnych projektów – od budynków mieszkalnych jednorodzinnych, poprzez apartamenty, mieszkania i budownictwo wielorodzinne, aż po obiekty biurowo-usługowe czy placówki edukacyjne. Jako deweloper dokłada wszelkich starań, aby swoje inwestycje nie tylko przykuwały uwagę i wyróżniały się nowoczesną formą architektoniczną. To zawsze powinny być miejsca idealne do życia, nowoczesnej edukacji czy kreatywnej pracy. Dewelopera określa profesjonalizm, dlatego prowadzone przez niego realizacje uwzględniają najnowocześniejsze technologie. Dodatkowo gwarantują oszczędną eksploatację, bezpieczeństwo, a także ochronę środowiska.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Dworska

Adres:

40-584 Katowice, Dworska 9

Opis inwestycji:

Osiedle Dworska to 61 apartamentów zaprojektowanych z największą dbałością o każdy szczegół. Do budowy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i technologie przyszłości. Projekt każdego pomieszczenia powstał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Możliwość indywidualnej aranżacji lokali daje swobodę w kreowaniu przestrzeni do wygodnego życia. Inwestycja położona jest w prestiżowej dzielnicy Katowic – Brynowie. Najbliższe otoczenie inwestycji to dwa zielone miejsca – Parku Kościuszki oraz Dolina 3-Stawów. Kolejnym atutem jest doskonałe połączenie z wiodącymi szlakami komunikacyjnymi. Dodatkowo w okolicy znajdują się liczne usługi, sklepy, szkoły, restauracje oraz punkty rekreacyjne takie, jak siłownia, basen i korty tenisowe.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość