Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
OKAM
Adres dewelopera:

03-215 Warszawa, ul. Jagiellońska 88

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Łódź, Katowice

O deweloperze

OKAM Capital od ponad 19 lat jest liderem wśród firm deweloperskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio OKAM znajduje się 26 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in. Strefa PROGRESS, Strefa Piotrkowska 217, ŁÓDŹ.WORK i Dowborczyków 18 w Łodzi, INCITY oraz CITYFLOW na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga na Pradze Północ w Warszawie a także 62 ha na warszawskim Żeraniu. W Katowicach firma realizuje inwestycje w Dolinie Trzech Stawów: DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE. W aktywach OKAM znajdują się również zabytkowe kamienice w centrum Katowic a także w Krakowie. Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje mieszkaniowe OKAM zostaną wyposażone w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę klimatu i poprawiające komfort życia np.: wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, wypożyczalnia rowerów, oczyszczacze powietrza, fotowoltaika, powtórne wykorzystanie deszczówki, etc.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Warzelnia by Bohema

Adres:

03-420 Warszawa, Szwedzka 30

Opis inwestycji:

Budynek stanowi integralną część rozpoznawalnego w Warszawie kompleksu BOHEMA – Strefa Praga, zlokalizowanego przy ul. Szwedzkiej 28. Inwestycja wyrosła ze stworzonej przez nas idei unikalnego połączenia obiektów historycznych, mieszkalnych oraz nowoczesnych przestrzeni biurowych. Nietuzinkowy charakter budynku WARZELNI, oferujący 67 loftów o metrażach od 28 do 104 m², najwyższej jakości materiały wykończeniowe, dziedziniec oraz wewnętrzna zieleń – wszystko to składa się na niekonwencjonalne miejsce do życia, z przestrzenią na relaks i aktywności. Odnajdziesz piękno i równowagę, docenisz ten styl życia. Twojego życia.

NOW

Adres:

90-019 Łódź, Dowborczyków 18

Opis inwestycji:

Mieszkania przy Dowborczyków 18 to doskonały wybór dla osób, poszukujących dobrego adresu do zamieszkania. Tu historia i nowoczesność spotykają się w harmonii, a sztuka, kultura i rozrywka są w zasięgu 15-minutowego spaceru. Inwestycja NOW pomiędzy ulicami: Dowborczyków i Targową wpisuje się w założenia rozwoju dla Nowego Centrum Łodzi (NCŁ), obejmującego 100 hektarów w sercu miasta. Zamieszkaj w lokalizacji Nowego Centrum Łodzi! Blisko 100 hektarów terenu w śródmieściu Łodzi jest przedmiotem szeroko zakrojonych działań rewitalizacyjnych. Strategicznym punktem na obszarze NCŁ jest dworzec Łódź Fabryczna, wchodzący w skład dużego węzła komunikacyjnego, łączącego transport kolejowy, autobusowy dalekobieżny, samochodowy oraz komunikację miejską. W ramach Programu NCŁ realizowana jest budowa Tunelu Średnicowego.

Strefa Progress

Adres:

90-451 Łódź, al. Kościuszki 132

Opis inwestycji:

Zamieszkaj w samym centrum Łodzi! Strefa Progress znajduje się pomiędzy ulicami Kościuszki i Piotrkowską – wszystkie uroki miejskiego życia są w zasięgu ręki! Lokalizacja Strefy PROGRESS nie jest przypadkowa. Bezpośrednim sąsiadem Strefy PROGRESS jest najważniejszy punkt kulturalno-rozrywkowy na mapie Łodzi: Strefa Piotrkowska 217.

INSPIRE

Adres:

40-282 Katowice, Gen. Władysława Sikorskiego 45

Opis inwestycji:

INSPIRE to nowa inwestycja w Dolinie Trzech Stawów przy ul. Sikorskiego 41 w Katowicach. Położona zaledwie kilka minut od centrum miasta, w sąsiedztwie parku i stawów. W III etapie (budynek D) powstanie 68 mieszkań o pow. od 27 do 147 m2 oraz 2 lokale usługowe. W ramach etapu IV oraz V (budynki E, F, G) powstaną 183 mieszkania o pow. od 31 do 140 m2. Zadbaliśmy także o szereg udogodnień dla mieszkańców. W zamyśle, INSPIRE – swoimi rozwiązaniami urbanistycznymi – pomagać ma w odnalezieniu właściwego balansu w życiu i ułatwiać wszystkie sfery codziennego funkcjonowania. Dzięki planowanej infrastrukturze pozwoli oszczędzać cenny czas, oferując wiele atutów i możliwości „na miejscu”.

Cityflow

Adres:

01-103 Warszawa, Redutowa 9

Opis inwestycji:

W warszawskiej dzielnicy Wola, pod adresem Redutowa 9 powstaje niezwykłe miejsce do życia – CITYFLOW. Ten nowatorski projekt łączy zalety mieszkania w wielkim mieście z sielanką znaną ze wzgórz Toskanii. Mieszkańcy CITYFLOW znajdą tu spokój i propozycję wielu różnorodnych form odpoczynku na świeżym powietrzu, pozostając przy tym w centrum wydarzeń stolicy. Pierwszy etap projektu zakłada 333 mieszkania w 2 budynkach 8-piętrowych. Oferuje metraże od 29 do 193 m2, w tym penthouse’y na ostatnich kondygnacjach z tarasami również na dachu. A wszystko w otoczeniu zieleni – prawie 40% działki to powierzchnia biologicznie czynna.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona partnerów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość