Emil Musiał

Emil Musiał - ekspert finansowy

Placówka:
Gdynia, Tadeusza Wendy 15

Specjalizacja eksperta: pożyczka hipoteczna , kredyt gotówkowy , karta kredytowa , konsolidacja kredytów , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
1 lat

Profil eksperta kredytowego

mFinanse wyciągnęło do mnie rękę i dało szansę by zostać ekspertem i rozpocząć przygodę w świecie kredytów i obsługi klientów. Nie zamierzam zawieść oczekiwań Waszych i mFinanse.

Jestem ekspertem, który wie, że udzielony kredyt jest momentem zwrotnym w opowieści o spełnionym marzeniu bądź pragnieniu klienta. Moim zadaniem jest pomóc w drodze w Twojej opowieści aby ten punkt zwrotny zakończył się spełnieniem Twojego marzenia lub pragnienia.

Moja wiedza z ekonomii, psychologii sprzedaży oraz doświadczenie sprzedaży bezpośredniej okraszona dobrym humorem pozwała mi na obsłużenie klienta w dobrej atmosferze.

Pasjonuje się grami fabularnymi zwanymi RPG, polega to na tworzeniu opowieści przeżywaniu jej wraz z innymi osobami tworząc przygody i światy w naszej wyobraźni. Interesuje mnie psychologia i poznawanie siebie co też jest w tworzeniu historii które też mnie interesują.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...