Weronika Jakubiak
Weronika Jakubiak

Placówka: Częstochowa, Sobieskiego 50

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, pożyczka hipoteczna , kredyt gotówkowy

Staż w pośrednictwie finansowym: 10 lat

Profil eksperta

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, zajmuję się także kredytami gotówkowymi. Wychodząc z założenia, że kredyt hipoteczny jest produktem szytym na miarę, indywidualnie analizuję każdy przypadek. Rzeczowo wyjaśniam klientom wszelkie zagadnienia starając się znaleźć jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki temu klient uzyskuje rzetelny i realny obraz swoich możliwości kredytowych. W pracy wymagam od siebie profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Nie boję się tematów trudnych, wierzę od początku w powodzenie procesu. Swoją pracę wykonuję z pasją, a największą nagrodą za włożony wysiłek jest dla mnie zadowolenie klientów. Zdecydowana ich większość pochodzi z polecenia osób, którym pomogłam i cieszą się już wymarzonymi nieruchomościami. To utwierdza mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens i dodaje energii do dalszych działań.

W mFinanse pracuję od 2012 r. Są to lata intensywnej pracy przy różnorodnych zagadnieniach kredytowych, które zaowocowały znajomością ofert i praktyk udzielania kredytów w centralach wielu banków. Wcześniejsze doświadczenia z pracy w Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego pomagają biegle poruszać się w zagadnieniach formalnych. Dzięki temu moi klienci pewnie i ze spokojem pokonują każdy etap starania o kredyt.

W życiu prywatnym uwielbiam podróże.

Cenię i szanuję współpracę z klientem – służę Państwu swoją pomocą.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Częstochowa, Sobieskiego 50
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Częstochowa, Sobieskiego 50
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

promesa kredytowa- co to jest?
Promesa kredytowa — co to jest?
Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy