mfinanse - Twój ekspert finansowy
Umów się
na spotkanie
Roman Mistarz
Roman Mistarz

Placówka: Wrocław, Zwycięska 14c/C1

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, finansowanie inwestycji, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym: 18 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się w dopasowywaniu produktów bankowych do potrzeb klienta. Moim zadaniem jest analizowanie potrzeb, pomoc w porównaniu i wybraniu atrakcyjnych produktów finansowych na każdym etapie wnioskowania, przy zachowaniu wysokiego standardu jakości.

Większość moich klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałem – dlatego Ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłem pracując zarówno w Citibanku Handlowym S.A i w BZWBK SA (obecnym Santander BP SA). W Citi Banku zaczynałem od najniżej zaszeregowanego pracownika obsługi klienta i po 5 latach doszedłem do stanowisk menedżerskich w strukturze. W BZWBK byłem dyrektorem oddziałów, gdzie główne obowiązki koncentrowałem na zaspokajaniu potrzeb klientów i podległych pracowników. Posiadałem kompetencje do podejmowania decyzji kredytowych dla klienta MŚP.

Od ponad roku prowadzę placówkę partnerską mFinanse S.A. we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 14c/C1, która jest jedyną widoczną placówką mFinanse we Wrocławiu spontanicznie obsługującą klientów z tzw. „marszu”.

Lubię każdy rodzaj sportu, a ostatnio pasjonuje mnie bieganie po górach w tzw. ciężkich warunkach. Mam też dużą pasję do boksu, który kiedyś trenowałem, a obecnie jestem sędzią boksu olimpijskiego i w co któryś weekend można mnie też spotkać w „muszce” na turniejach bokserskich. Głównie swój wolny czas mile spędzam z rodziną, mam 5-cio letnią córkę i syna (jeszcze w brzuszku) żony.

Zapraszam.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Wrocław, Zwycięska 14c/C1
pn.-pt. 10:00-17:30
Ekspert mFinanse partner kredytowy mFinanse
Wrocław, Zwycięska 14c/C1
pn.-pt. 10:00-17:30

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

koronawirus finanse
Koronawirus a strategia działań sektora finansowego
koronawirus- nowa metoda ataków cyberprzestępców
Koronawirus – nowa metoda ataków cyberprzestępców
licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt
Licytacja komornicza- jak kupić mieszkanie na kredyt?