Mirosław Lechowicz
Mirosław Lechowicz

Placówka: Wrocław, Legnicka 56A p.II

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, pożyczka hipoteczna , kredyt gotówkowy

Staż w pośrednictwie finansowym: 18 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem specjalizującym się przede wszystkim w kredytach hipotecznych. Jednocześnie moim zadaniem jest reprezentowanie klientów i dbanie o realizację ich celów przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi. Co za tym idzie, taki dobór produktów bankowych aby w pełni spełniały potrzeby moich klientów, dlatego też pozostałe produkty bankowe są również w wachlarzu moich usług.

Swoją przygodę z bankowością i finansami rozpocząłem jako pracownik obsługi klienta w Banku Millennium. W ciągu 3 lat pracy udało mi się zebrać ogromną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwoliły mi podjąć pracę w grupie mBanku (wcześniej MultiBank) na stanowisku samodzielnego eksperta ds. produktów kredytowych. W firmie mFinanse SA jestem od początku jej funkcjonowania i pracuję tutaj z ogromną satysfakcją, ciągle poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie, co pozwala mi osiągać spore sukcesy zawodowe.

Swój wolny czas staram się poświęcić w jak największym stopniu rodzinie. Jestem ojcem dwóch nastoletnich córek. Jestem zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu, stąd też w moim życiu sporo rodzinnych wycieczek rowerowych i spacerów po niższych górach. Dodatkowo jestem aktywnym zawodnikiem uprawiającym piłkę nożną, teraz już na poziomie amatorskim, ale ciągle sprawia mi to ogromną radość. Ponadto jestem akwarystą, a ostatnio odkryłem nową pasję, jaką jest dbanie o własny ogród przydomowy.

Zapraszam do spotkania.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Wrocław, Legnicka 56A p.II
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Wrocław, Legnicka 56A p.II
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...

Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii