Anna Wolak
Anna Wolak

Placówka:
Katowice, Wrocławska 54

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt gotówkowy, konsolidacja kredytów, finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
4 lat

Profil eksperta kredytowego

Jako ekspert do spraw kredytowych, specjalizuję się w obszarze kredytów hipotecznych i gotówkowych, obsługując klientów indywidualnych jak i firmy. Zdobyte wykształcenie ekonomiczne oraz bogate doświadczenie zawodowe z zakresu bankowości sprawia, że współpracujący ze mną klienci otrzymują merytoryczne wsparcie na wysokim poziomie, a każde zadane pytanie dotyczące produktów bankowych nie pozostaje bez odpowiedzi. Do każdego prowadzonego procesu kredytowego podchodzę indywidualnie, dobierając najkorzystniejsze oferty wynikające z sytuacji i możliwości klienta oraz Jego potrzeb i preferencji.

Od początku mojej pracy zawodowej jestem związana z branżą finansową. Pierwsze kroki stawiałam pracując dla banku Pekao SA, następnie w Centralnym Domu Maklerskim. Od ponad trzech lat jestem ekspertem kredytowym mFinanse.

Moją największą pasją jest aktywne spędzanie czasu – kolarstwo, pływanie, wycieczki górskie. Aktywność fizyczna wymaga ode mnie dużego zaangażowania ale też pozytywnie wpływa m.in. na koncentrację i organizację, co bezpośrednio przekłada się na mój rozwój zawodowy.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Katowice, Wrocławska 54
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10:00-18:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Katowice, Wrocławska 54
pn.-pt. 10:00-18:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Opinie klientów (2)

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Jacek (30 Wrzesień 2020)
Profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta oraz wysoka kultura osobista Pani Anny sprawiają, że człowiek zmienia nastawienie do procesu kredytowego. Wcześniejsze starania o kredyt był dla mnie udręką. Tylko i wyłącznie dzięki Pani Ani otrzymałam kredyt hipoteczny pomimo skomplikowanej sytuacji finansowej. Dziękuję i polecam każdemu.

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Autor: Monika (13 Sierpień 2020)
Szybka i konkretna obsluga