Alicja Witczak
Alicja Witczak

Placówka: Warszawa, Słomińskiego 7

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny, kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny, kredyt hipoteczny - budowa domu, pożyczka hipoteczna , kredyt gotówkowy

Staż w pośrednictwie finansowym: 14 lat

Profil eksperta

Jestem ekspertem w dziedzinie kredytów hipotecznych oraz kredytów niezabezpieczonych. Od początku mojej kariery zawodowej związana jestem z grupą mBanku, najpierw byłam doradcą do produktów gotówkowych i niezabezpieczonych, od 2008 roku specjalizuję się w kredytach hipotecznych.

W mojej pracy dbam o to, aby znaleźć zawsze najlepsze możliwe rozwiązanie dla klienta, co sprawia, że mam wielu klientów z poleceń i powracających do mnie.

Jako osoba ciekawa świata i ludzi w wolnym czasie uwielbiam czytać i podróżować.

Lokalizacja
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Warszawa, Słomińskiego 7
pn.-pt. 10:00-19:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Warszawa, Słomińskiego 7
pn.-pt. 10:00-19:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność

Terminowość

Profesjonalizm

Zrozumienie potrzeb

Opinie klientów (1)

Autor: AGNIESZKA
Data: 02 Marzec 2020
Pani Alicja, jest najbardziej kompetentym, merytorycznym pracownikiem w bankowości detalicznej z jakim miałam przyjemność pracować. Pani Alicja w swojej pracy niejednokrotnie wychodziła poza zwykłe standardy swojej pracy. Zawsze dostępna, chętna do pomocy i każdą prawę załatwia od początku do końca nie pozostawiając żadnych niedomówień. Kiedy w konkretnym momencie nie mogła odebrać telefonu zawsze oddzwaniała jak tylko zwolniła jej się linia. O profesjonalizmie Pani Alicji mogłabym jeszcze dużo pisać. Niemniej jednak urzekający jest jej optymis, poczucie humoru, otwartość na klienta, a także duża empatia, którą się wykazywała w trudnych stresujących dla mnie momentach. Rzadko spotyka się tak wspaniełego pracownika i osobę w tej branży, a wiem o czym mówię - sama pracuję w bankowowści korporacyjnej od ponad 13 lat. Brawo tak trzymać !!!! Dziękuję za wszystko życzę samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym:)
Blog kredytowy

Skorzystaj z wiedzy ekspertów mFinanse

Stopy procentowe - jak ich zmiana wpłynie na kredytobiorców i banki?
Stopy procentowe – jak ich zmiany wpłyną na kredytobiorców i banki?
sektor MŚP a koronawirus
Sektor MŚP a koronawirus – na co mogą liczyć niewielcy przedsiębiorcy
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii
Wkład własny a kredyt hipoteczny w dobie pandemii