Mateusz Tafliński

Mateusz Tafliński - ekspert finansowy

Placówka:
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
9 lat

Profil eksperta kredytowego

Jestem doświadczonym ekspertem kredytowym, specjalizującym się w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Moje umiejętności i wiedza były rozwijane przez siedem lat ciągłej współpracy z wiodącymi pośrednictwami finansowymi w Polsce.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładnie analizuję ich potrzeby i oczekiwania, aby dopasować najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to, czy klient szuka kredytu hipotecznego, gotówkowego czy finansowania dla swojej firmy, moim celem jest zapewnienie mu wsparcia na każdym etapie współpracy.

Cieszę się, że większość moich klientów pochodzi z polecenia osób, którym wcześniej udzielałem pomocy. To dla mnie dowód na ich zaufanie i satysfakcję z moich usług. Doceniam ich rekomendacje i zawsze staram się przekroczyć ich oczekiwania, aby utrzymać wysoki poziom zadowolenia.

Wierzę, że sukces w mojej pracy polega na nawiązywaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Dlatego też zawsze angażuję się w procesy kredytowe i działam w najlepiej pojętym interesie klienta. Moim celem jest nie tylko znalezienie najlepszego rozwiązania finansowego, ale również zapewnienie klientowi spokoju i pewności, że jest w dobrych rękach.

Jeśli szukasz wsparcia w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych lub firmowych, jestem gotów pomóc. Z moim doświadczeniem i zaangażowaniem, będę cię wspierać na każdym etapie procesu.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...