Kinga Kopczyńska

Kinga Kopczyńska - ekspert finansowy

Placówka:
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)

Specjalizacja eksperta: kredyt mieszkaniowy - rynek pierwotny , kredyt mieszkaniowy - rynek wtórny , kredyt gotówkowy , finansowanie inwestycji , finansowanie bieżącej działalności

Staż w pośrednictwie finansowym:
5 lat

Profil eksperta kredytowego

Jako ekspertka kredytowa, moją specjalizacją są kredyty hipoteczne na rynku pierwotnym i wtórnym, kredyty gotówkowe oraz finansowanie działalności gospodarczych. Moja główna siła tkwi w zdolności dostosowania się do indywidualnych sytuacji finansowych i potrzeb klientów, co pozwala mi znaleźć idealne rozwiązania. Dzięki mojej elastyczności oraz dogłębnej wiedzy na temat różnych produktów finansowych, jestem w stanie zapewnić klientom pełne zadowolenie.

W mojej pracy zawsze stawiam na współpracę i otwartość wobec drugiego człowieka. Zawsze jestem gotowa do pomocy i dostosowuję się do indywidualnych potrzeb klientów. Każde spotkanie traktuję jako unikalne, stawiając na indywidualne podejście i szczegółowe zrozumienie potrzeb. Największą satysfakcję odnajduję w uśmiechu klienta, który świadczy o udanej współpracy i zadowoleniu z otrzymanych rozwiązań.

Jako ekspertka kredytowa, moim celem jest zapewnienie klientom najlepszych rozwiązań finansowych i wsparcie ich w osiąganiu ich celów. Wykorzystuję moją wiedzę, doświadczenie i pasję, aby zbudować długoterminowe relacje oparte na zaufaniu. Jeśli szukasz wsparcia w kwestiach finansowych, jestem gotowa, aby pomóc Ci w znalezieniu idealnego rozwiązania dla Ciebie.

Poza pracą, moje serce należy do gór i sportu. Jestem zakochana w pięknie górskich krajobrazów i uwielbiam spędzać tam swój wolny czas. Pokonywanie własnych słabości, via ferraty, wspinaczka i sport to moje pasje w terenie, które dodają mi energii i inspiracji.

Lokalizacja

Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
WYZNACZ TRASĘ
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 09:00-17:00
Ekspert mFinanse placówka stacjonarna mFinanse
Gdańsk, Heweliusza 9 (Centrum Biurowe Heweliusza)
pn.-pt. 09:00-17:00

Oceń naszego eksperta

Komunikatywność *

Terminowość *

Profesjonalizm *

Wiedza *

Zrozumienie potrzeb *

* Zapoznałam/em się i akceptuję Regulamin

Poniższe opinie nie są zweryfikowane i nie zostały potwierdzone skorzystaniem z usługi

Ekspert nie posiada jeszcze żadnej opinii...