bezpieczny kredyt mbank
14 września 2023

Od 14 września 2023 r. rządowy program Bezpieczny Kredyt 2% będzie dostępny również w mBanku. Swoje pierwsze mieszkanie lub dom sfinansujesz z pomocą kredytu hipotecznego w mBanku. To ważna informacja dla wszystkich osób zainteresowanych kredytem hipotecznym na preferencyjnych zasadach. Oferta będzie skierowana przede wszystkim do obecnych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o programie Bezpieczny Kredyt 2%? 

Przeczytaj nasze inne artykuły:

>>Bezpieczny Kredyt 2% – co warto wiedzieć o programie

>>Dla kogo rządowy program Kredyt 2%?

>>Rekomendacja KNF dotycząca zdolności kredytowej w programie Bezpieczny Kredyt 2%

Interesuje Cię kredyt hipoteczny z rządową dopłatą w mBanku

Skonsultuj się z ekspertem mFinanse

Najważniejsze warunki programu Bezpieczny kredyt 2% to:

1. Kredytobiorca nie może mieć ukończonych 45 lat.

2. Kredytobiorca nie może mieć prawa do nieruchomości – kredyt z dopłatą ma być przeznaczony na pierwsze mieszkanie lub dom.

3. Maksymalna kwota kredytu to:

 • 500 tys. zł
 • 600 tys. zł (w przypadku, gdy kredytobiorca prowadzi gospodarstwo domowe wspólnie z małżonkiem lub w skład gospodarstwa domowego kredytobiorcy wchodzi co najmniej jedno dziecko)

4. w przypadku, gdy kredyt jest udzielany na dokończenie budowy domu, budowanego do tej pory za gotówkę:

 • 100 tys. zł, gdy kredytobiorca prowadzi jednoosobowe gospodarstwo domowe
 • 150 tys. zł, gdy kredytobiorca prowadzi gospodarstwo domowe wspólnie z małżonkiem lub w skład gospodarstwa domowego kredytobiorcy wchodzi co najmniej jedno dziecko\
5. Dopłaty do rat kredytu wypłacane będą przez 10 lat spłaty i pomniejszą wysokość rat.  
 

 

Potwierdź, czy otrzymasz Bezpieczny Kredyt 2%

 

avatar

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem mFinanse

  * pola wymagane

  * Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. W przypadku zaznaczenia dodatkowej zgody powyżej Twoje dane osobowe będą przetwarzane również w celu przedstawiania Ci ofert w przyszłości. Obie zgody możesz wycofać w dowolnym czasie drogą pisemną lub elektroniczną pod adres rodo@mfinanse.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

  *mFinanse S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000365126, kapitał zakładowy: 45.245.000 złotych, NIP: 7251903631. Numer wpisu do działu I rejestru pośredników kredytowych: RPH000300. Rejestr pośredników kredytowych dostępny jest na stronie internetowej www.knf.gov.pl.

  Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCaptcha i stosujemy Regulamin i Politykę prywatności Google.