Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Tree Development Group
Adres dewelopera:

90-350 Łódź, Tymienieckiego 30A

Dostępne lokalizacje:

Łódź, Gdańsk

O deweloperze

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Od ponad 16 lat buduje wyjątkowe, nowoczesne mieszkania i apartamenty, dbając o najwyższą jakość oraz ponadczasowość naszych projektów. Różnorodność inwestycji oraz zespół ekspertów pozwala zadbać o to, aby każdy z klientów znalazł w naszej ofercie wymarzony lokal, zarówno na potrzeby własne jak i w formie inwestycji zgromadzonego kapitału.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Apartamenty Prestige

Adres:

90-203 Łódź, Pomorska 45/47

Opis inwestycji:

Apartamenty Prestige to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Łodzi, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Od Manufaktury, ulicy Piotrkowskiej oraz innych najważniejszych wizytówek miasta dzieli je zaledwie krótki spacer. Ponad 250 mieszkań o zróżnicowanych metrażach to gwarancja, że każdy znajdzie tam miejsce dla siebie.

Hallera 140

Adres:

80-416 Gdańsk, Hallera 140

Opis inwestycji:

Hallera 140 to ponad 160 apartamentów na uwielbianym przez Gdańszczan Wrzeszczu, uzupełnionych o bogate części wspólne, hale garażowe oraz lokale gastronomiczno-usługowe na parterze budynku. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta, rozbudowana infrastruktura oraz mała odległość od plaży tworzą unikalne połączenie nowoczesnego miejskiego stylu życia z klimatem wakacyjnych kurortów.

3 Lipy

Adres:

80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 2

Opis inwestycji:

3 Lipy to składająca się ze 112 lokali inwestycja powstająca w jednej z najszybciej rozwijających się oraz najbardziej lubianych przez mieszkańców dzielnicy – Morenie. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Naukowo-technologicznego oraz bliskość Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej czynią z niej idealne miejsce dla studentów, ludzi biznesu oraz turystów.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość