Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Struxi Deweloper
Adres dewelopera:

45-015 Opole, Rynek 24/25 (II piętro)

Dostępne lokalizacje:

Opole, Górki, Gliwice

O deweloperze

Zaufanie i doświadczenie zbudowane na solidnym fundamencie:
18 lat doświadczenia, 1500 mieszkańców, 468 wybudowanych domów i mieszkań, 50+ specjalistów w biurze i na budowach.
Budując apartamenty, bliźniaki i domy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które gwarantują nie tylko trwałość, ale także wysoką estetykę architektury. Nie możemy sobie pozwolić by zawiodły zaufanie klientów.
Dbamy o to, by nasi klienci czuli się komfortowo i otrzymywali profesjonalne wsparcie specjalistów na każdym etapie inwestycji. Po odbiorze kluczy do domu jesteśmy i pomagamy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Do realizacji naszych projektów wybieramy lokalizacje, które łączą wyjątkową bliskość natury i terenów rekreacyjnych. Łączymy spokojną i bezpieczną przestrzeń z zaletami nowoczesnych miast.
W naszych inwestycjach idealne miejsce do życia znajdą młode pary, rodziny z dziećmi, single i seniorzy. Wynajem naszych mieszkań cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dysponujemy również rozwiązaniami dla inwestorów.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Róży Wiatrów

Adres:

46-070 Opole, Róży Wiatrów

Opis inwestycji:

Wygodne kawalerki, przestronne apartamenty, bliźniaki oraz mieszkania dwupoziomowe w doskonale skomunikowanej i jednej z najbardziej zielonych dzielnic Opola. Przestronne apartamenty z ogrodami i tarasami wyróżniają naszą ofertę na rynku. Osiedle Róży Wiatrów to doskonała komunikacja z centrum Opola. Podróżowanie po całym regionie ułatwia bliskość ważnych tras, takich jak autostrada A4 czy DK45. Lokalizacja inwestycji pozwala wygodnie zrobić codzienne zakupy, szybko dotrzeć do pracy czy szkoły, a także w pełni korzystać z bogatej oferty miasta.

Zielony Zakątek

Adres:

45-940 Opole, Śliczna

Opis inwestycji:

Osiedle 20 budynków w zabudowie bliźniaczej, położonych przy czterech wyjątkowych ulicach o nazwach Orła, Sokoła, Bielika, Puszczyka. Domy dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 86 m² z dużym ogrodem, a także garażem i miejscem postojowym w cenie. Bryła budynku z tradycyjnym dachem dwuspadowym z podcieniami, to rozwiązanie architektoniczne jest wyjątkowo chwalona przez nabywców za funkcjonalność. Osiedle sąsiaduje z lasem o powierzchni 20 hektarów, skrywającym 6 przepięknych stawów “MECHNICE”.

Zielone Górki

Adres:

46-060 Górki, ul. Szeroka, ul. Anioła

Opis inwestycji:

Kameralne osiedle, obejmujące 15 nowoczesnych, energooszczędnych budynków. Każde mieszkanie ma przypisany niezależny ogród i dwa miejsca postojowe. Układ oraz orientacja pomieszczeń pozwalają do maksimum wykorzystać energię słońca, a zwarta bryła zdecydowanie zmniejsza zapotrzebowanie mieszkań na energię niezbędną do ich ogrzania. Wszystkie nowe drogi utwardzone kostką brukową. Oświetlenie dróg latarniami LED zasilanymi przez panele słoneczne. Odwodnienie ulic wykonane w technologii drenażu francuskiego. „Strefa zamieszkania” – pieszy ma prawo swobodnie poruszać się po całym obszarze i zawsze ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość