Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Spravia
Adres dewelopera:

01-230 Warszawa, ul. Skierniewicka 16/20

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Kraków

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem, który – będąc blisko swoich klientów – pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że mieszkania i osiedla powinny powstawać w sposób zrównoważony, w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Ofertę mieszkaniową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (PRS).Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku (do 2021 roku pod nazwą Budimex Nieruchomości). W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Osiedle Blisko

Adres:

80-506 Gdańsk, Dworska

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Blisko przy ul. Dworskiej powstanie jeden 5-piętrowy budynek w kształcie litery U, w tym 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych (33 – 107 m kw.) z pięknymi, funkcjonalnymi rozkładami, a mieszkania na 5 piętrze będą wyróżniać się fenomenalnymi tarasami, a to wszystko w otoczeniu pięknej przyrody, bliskości morza i w pobliżu dogodnej infrastruktury miejskiej.

Apartamenty Supernova

Adres:

81-411 Gdynia, Kopernika

Opis inwestycji:

Apartamenty Supernowa to najlepsza lokalizacja, wysoka estetyka zastosowanych rozwiązań oraz kameralna skala projektu co zapewnia poczucie wyjątkowości, swobody i komfortu. Osiedle powstaje na Kępie Redłowskiej w malownicznym nadmorskim rezerwacie w pobliżu nadmorskiego klifu. W ramach projektu powstanie 60 pięknych kameralnych mieszkań o metrażach od 33 do 111 m kw.

Osiedle Solano

Adres:

81-586 Gdynia, Strzelców

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Solano przy ul. Strzelców powstaną dwa budynki od 5 do 11 pięter zaprojektowanie z dbałością o każdy szczegół. Osiedle będzie wyróżniać się wyglądem, estetyką, eleganckimi elewacjami. Na terenie wewnętrznym zaprojektowane zostały miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy. Solano łączy zalety miejskiego życia z bliskością przyrody i powiewem wiatru znad morza.

Fredry 6

Adres:

30-605 Kraków, Fredry 6

Opis inwestycji:

IV etap osiedla Fredry 6 jest kontynuacją kompleksowo zaprojektowanej całości. Obejmie pięć budynków (3- i 4-piętrowych), oferując 187 mieszkań i 17 lokali usługowych. Atutem IV etapu będzie teren wewnętrzny pomiędzy poszczególnymi budynkami, gdzie zaplanowane zostały atrakcyjne miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Nowa Myśliwska 55b

Adres:

30-718 Kraków, Myśliwska 55b

Opis inwestycji:

Osiedle Nowa Myśliwska 55B, dzięki stylowej architekturze, wyróżnia się wyglądem, a świetne jej położenie powoduje, że będzie się ona cieszyć popularnością szczególnie wśród rodzin, młodych par czy studentów. W ramach 5-piętrowego budynku powstanie 174 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Kamienica przy Kinie

Adres:

60-842 Poznań, Dąbrowskiego 3

Opis inwestycji:

Mieszkania w Kamienicy Przy Kinie będą miały powierzchnię od 35 do 106 m kw. Będą komfortowe kawalerki, wygodne „dwójki”, rodzinne „trójki” oraz większe apartamenty – nawet 5-pokojowe z fenomenalnym, 70-metrowym tarasem. Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do tarasów, balkonów lub loggii, a lokale parterowe – do ogródków. Osiedle zostanie zrealizowane w otoczeniu nowoczesnej infrastruktury miejskiej.

Midori House

Adres:

50-421 Wrocław, Szybka

Opis inwestycji:

W ramach osiedla Midori House powstanie 46 apartamentów, w tym na uwagę zasługują apartamenty z pieknymi loggiami i tarasami otwarte na otaczającą przyrodę zieleń i rzekę. Midori House będzie budynkiem typu waterfront wtopionym w zieleń i tajemniczo ukrytym w koronach starych drzew. Apartamenty o metrażach od 42 do 138 m kw. pozwolą wybrać funkcjonalną i przemyślaną przestrzeń.

Nowy Grabiszyn

Adres:

53-441 Wrocław, Grabiszyńska

Opis inwestycji:

W 4 i 5 etapie inwestycji Nowy Grabiszyn powstanie łącznie 321 mieszkań, w tym mieszkania od 2- do 5-pokojowych o powierzchni od 36 do 88 m kw. Wszystkie mieszkania wyróżniają się rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie singli lub rodzin. Na uwagę zasługują m. in. ustawne „czwórki”, które były projektowane szczególnie z myślą o rodzinach.

Polanka Niemena

Adres:

61-131 Poznań, Niemena

Opis inwestycji:

Przy ul. Niemena powstanie nowoczesny budynek z 294 mieszkaniami w kształcie litery E. We wnętrzu osiedla mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 3 dziedzińce, a każdej z nich inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Wszystko w pięknym otoczeniu zieleni (bylin, krzewów, drzew).

Wiślany Mokotów

Adres:

00-712 Warszawa, ul. Ananasowa/ AK "Jeleń"

Opis inwestycji:

Osiedle Wiślany Mokotów VI etap to kolejny etap wieloetapowej inwestycji, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów. W ramach IV etapu osiedla powstanie 6 niewysokich (4-5 piętrowych) budynków z 316 mieszkaniami, które wyróżniają się funkcjonalnym rozkładem. Na uwagę zasługują mieszkania z antresolami i wspaniałymi wielkimi tarasami (do 30 m2), z których roztaczać się będzie piękny widok na Wisłę i na okolicę.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość