Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
Semeko
Adres dewelopera:

81-313 Gdynia, Tatrzańska 10

Dostępne lokalizacje:

Gdynia, Rumia, Reda

O deweloperze

Jesteśmy deweloperem z Gdyni, który buduje odpowiedzialnie, nowocześnie, a świadectwem naszego doświadczenia jest ponad 20 letnia obecność na rynku oraz dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ponieważ mocno wierzymy, że mieszkania staną się dla nich fundamentem dobrego, wygodnego życia. Oddaliśmy ponad 4000 mieszkań. Projektujemy, a następnie budujemy osiedla w Rumi, Redzie i Gdyni. Podejmujemy wyzwania realizując coraz bardziej ambitne projekty.
Trójmiasto i okolice mają potężny potencjał, który sumiennie wykorzystujemy, projektując lepsze jutro dla swoich klientów. Naszą ambicją jest, by osiedla miały doskonałą lokalizację, były funkcjonalne i przyjazne dla mieszkańców. Jesteśmy dumni z zaprojektowanego, wybudowanego i znanego w całej Polsce Aquaparku Reda z prawdziwymi rekinami.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Morska Park

Adres:

81-222 Gdynia, Morska

Opis inwestycji:

Morska Park to inwestycja w Gdyni przy ul. Morskiej, realizowana w dwóch etapach. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Powstaje na wzniesieniu, w obrębie głównych arterii , w strategicznej części  Gdyni. Osiedle doskonale skomunikowane z bogatą infrastrukturą, która spełni wszystkie oczekiwania mieszkańców. W aktualnej ofercie dwa budynki  z mieszkaniami  1-,2,-3,-4 pokojowymi o metrażu od 46,29 – 68,26 mkw. Dostępne są mieszkania z ogródkami, a także apartamenty o powierzchni od 109 – 115 mkw. z widokowymi  tarasami. Dopełnieniem oferty są miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie i lokale usługowe z witrynami usytuowanymi przy głównym ciągu pieszo samochodowym.

Alvarium

Adres:

81-378 Gdynia, Legionów

Opis inwestycji:

Inwestycja Alvarium znajduje się w jednej z ładniejszych dzielnic Gdyni w Redłowie. To wyjątkowy projekt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Powstaje w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza. Zagospodarowanie terenu podzielono na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową. Strefę reprezentacyjną stanowić będzie zagospodarowany plac z wejściami do budynku mieszkalnego i centrum handlowego. Strefa tarasowa znajduje się pomiędzy budynkami, gdzie alejki prowadzą do wejść części mieszkalnych, a mała architektura tworzy miejsce rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców. W ofercie mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe w metrażach od 43,55 – 153,37 mkw. z widokiem na zatokę, apartamenty z tarasami oraz lokale usługowe.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość