Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
ROBYG S.A.
Adres dewelopera:

02-972 Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 1

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań

O deweloperze

ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, który aktywnie inwestuje w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, ekologiczne, kładąc nacisk na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od 21 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Osiedla mieszkaniowe ROBYG wyróżniają się przemyślanym, funkcjonalnym i całościowym podejściem do aranżacji terenu, posiadają również rozwiązania ekologiczne przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, innowacyjne rozwiązania ekologiczne i wielofunkcyjne przestrzenie które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Modern Space

Adres:

02-463 Warszawa, Wiktoryn

Opis inwestycji:

Modern Space to idealne pod wynajem lokale inwestycyjne w poszukiwanych, niewielkich metrażach, stanowiące doskonałą lokatę kapitału. Produkt kierowany do osób, które chcą osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości. Doskonałym rozwiązaniem jest rekomendowany operator, który zapewni komfort i wygodę zajmując się zarówno wykończeniem i wyposażeniem lokalu, jak i obsługą najmu. Nowoczesny charakter, elegancka forma, wysoki standard i liczne udogodnienia wprowadzone z myślą o przyszłych najemcach czynią z Modern Space niezwykłe miejsce. Na łatwość wynajmu lokali i zwiększenie potencjalnych zysków wpływa również atrakcyjna lokalizacja. Lokale w inwestycji Modern Space są lokalami niemieszkalnymi, objętymi brakiem możliwości meldunku na pobyt stały i obwarowanymi określoną ustawowo stawką podatku od nieruchomości. Są to lokale użytkowe, które mogą pełnić np. funkcję biurową.

Modern City

Adres:

01-320 Warszawa, Szeligowska

Opis inwestycji:

Inwestycja Modern City powstaje na Bemowie- innowacyjnej, dynamicznie
rozwijającej się dzielnicy, chętnie wybieranej na miejsce do życia. Ludzi
przyciąga tu bogata oferta usług społecznych i kulturalnych, piękna zieleń,
nowoczesne rozwiązania oraz doskonałe połączenia komunikacyjne. Zaledwie
200 metrów dzieli osiedle od budowanej właśnie stacji metra Chrzanów.
W ramach projektu powstanie kilkaset funkcjonalnych apartamentów i mieszkań na sprzedaż. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawa, modernistyczna architektura, eleganckie białe elewacje z elementami klinkieru i części wspólne indywidualnie zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości. Wewnątrz osiedla powstanie rozległy park z elementami małej architektury, ścieżką rowerową, placem zabaw, strefą relaksu i siłownią plenerową wyposażoną w urządzenia do street workoutu.

Sady Ursynów

Adres:

02-699 Warszawa, Koprowskiego

Opis inwestycji:

Inwestycja Sady Ursynów, powstaje w jednej z największych i najbardziej
zielonych dzielnic Warszawy. Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja, którą gwarantują liczne linie autobusowe oraz pobliski przystanek SKM. W ramach projektu zostaną wybudowane kameralne, trzypiętrowe budynki z przestronnymi, funkcjonalnymi mieszkaniami, zaprojektowanymi w wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. Każde będzie miało własny ogródek, taras lub balkon. Zróżnicowaną elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie dopełni stolarka okienna w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami.

Jutrzenki 92

Adres:

02-230 Warszawa, Jutrzenki

Opis inwestycji:

Inwestycja Jutrzenki 92 powstaje na terenie Włoch, dzielnicy chętnie wybieranej do zamieszkania ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną, łatwą dostępność miejsc pracy w okolicznych korporacjach,
doskonałą komunikację oraz liczne tereny rekreacyjne. W ramach projektu wybudujemy niski budynek mieszkalny w wysokim standardzie, z podziemnym garażem. Powstaną w nim 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i łatwe w aranżacji mieszkania. Nowoczesna architektura wraz ze zróżnicowaną elewacją utrzymaną w odcieniach bieli i ciemnej szarości stworzy niepowtarzalny klimat.

Rytm Mokotowa

Adres:

02-977 Warszawa, Antoniewska

Opis inwestycji:

Inwestycja Rytm Mokotowa usytuowana jest w malowniczym, spokojnym zakątku Dolnego Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji wspierających ochronę środowiska. Nie zabraknie na nim stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha.

Royal Residence

Adres:

02-972 Warszawa, Sarmacka

Opis inwestycji:

Royal Residence to niezwykłe miejsce w Miasteczku Wilanów zaplanowane w każdym detalu z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. W ramach projektu powstaną apartamenty wysokiej klasy, w tym penthousy z przestronnymi tarasami. Bardzo dobra jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów, takich jak kamień, ceramika i drewno, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki życia. Na osiedlu, pośród starannie zaprojektowanej zieleni, powstaną fontanny, zraszacze, oczko wodne, strefa relaksu, zewnętrzna siłownia i plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców zostanie również oddana wewnętrzna strefa fitness z sauną, kącik do jogi oraz klub malucha.

Praga Piano

Adres:

03-821 Warszawa, Żupnicza

Opis inwestycji:

Praga Piano to trzecia inwestycja ROBYG, która powstaje na Pradze Południe,
niedaleko centrum Warszawy. Jej atutem jest bliskość metra- 300 m do planowanej stacji przy ulicy Podskarbińskiej. W ramach projektu wybudujemy niskie, czteropiętrowe budynki z podziemnymi garażami, a w nich funkcjonalne 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania. Na osiedlu powstanie stacja ładowania aut elektrycznych, a dodatkowo stworzymy możliwość montażu indywidualnych ładowarek w hali garażowej. Oprócz zewnętrznych stojaków na rowery, przewidziane jest miejsce do ich przechowywania w hali garażowej. Teren wokół budynków zostanie zaprojektowany w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni.

Mój Ursus

Adres:

02-495 Warszawa, Posag 7 Panien

Opis inwestycji:

Inwestycja Mój Ursus, zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską. W ramach realizowanego projektu powstanie łącznie około 2000 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Największym atutem oferowanych na sprzedaż mieszkań jest wysoki, najlepszy w okolicy standard. Budynki posiadają indywidualnie wykończone, eleganckie lobby wejściowe, zaś przestrzenie zewnętrzne wypełnią starannie zaprojektowane tereny zielone wraz z małą architekturą, oświetleniem i placami zabaw dla dzieci.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość