Wspólni klienci, wspólne cele

Członek wspierający
ROBYG S.A.
Adres dewelopera:

02-972 Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 1

Dostępne lokalizacje:

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań

O deweloperze

ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, który aktywnie inwestuje w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, ekologiczne, kładąc nacisk na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od 21 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Osiedla mieszkaniowe ROBYG wyróżniają się przemyślanym, funkcjonalnym i całościowym podejściem do aranżacji terenu, posiadają również rozwiązania ekologiczne przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, innowacyjne rozwiązania ekologiczne i wielofunkcyjne przestrzenie które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców.

STRONA DEWELOPERA

Aktualne inwestycje

Modern Space

Adres:

02-463 Warszawa, Wiktoryn

Opis inwestycji:

Modern Space to idealne pod wynajem lokale inwestycyjne w poszukiwanych, niewielkich metrażach, stanowiące doskonałą lokatę kapitału. Produkt kierowany do osób, które chcą osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości. Doskonałym rozwiązaniem jest rekomendowany operator, który zapewni komfort i wygodę zajmując się zarówno wykończeniem i wyposażeniem lokalu, jak i obsługą najmu. Nowoczesny charakter, elegancka forma, wysoki standard i liczne udogodnienia wprowadzone z myślą o przyszłych najemcach czynią z Modern Space niezwykłe miejsce. Na łatwość wynajmu lokali i zwiększenie potencjalnych zysków wpływa również atrakcyjna lokalizacja. Lokale w inwestycji Modern Space są lokalami niemieszkalnymi, objętymi brakiem możliwości meldunku na pobyt stały i obwarowanymi określoną ustawowo stawką podatku od nieruchomości. Są to lokale użytkowe, które mogą pełnić np. funkcję biurową.

Modern City

Adres:

01-320 Warszawa, Szeligowska

Opis inwestycji:

Inwestycja Modern City powstaje na Bemowie- innowacyjnej, dynamicznie
rozwijającej się dzielnicy, chętnie wybieranej na miejsce do życia. Ludzi
przyciąga tu bogata oferta usług społecznych i kulturalnych, piękna zieleń,
nowoczesne rozwiązania oraz doskonałe połączenia komunikacyjne. Zaledwie
200 metrów dzieli osiedle od budowanej właśnie stacji metra Chrzanów.
W ramach projektu powstanie kilkaset funkcjonalnych apartamentów i mieszkań na sprzedaż. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawa, modernistyczna architektura, eleganckie białe elewacje z elementami klinkieru i części wspólne indywidualnie zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości. Wewnątrz osiedla powstanie rozległy park z elementami małej architektury, ścieżką rowerową, placem zabaw, strefą relaksu i siłownią plenerową wyposażoną w urządzenia do street workoutu.

Sady Ursynów

Adres:

02-699 Warszawa, Koprowskiego

Opis inwestycji:

Inwestycja Sady Ursynów, powstaje w jednej z największych i najbardziej
zielonych dzielnic Warszawy. Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja, którą gwarantują liczne linie autobusowe oraz pobliski przystanek SKM. W ramach projektu zostaną wybudowane kameralne, trzypiętrowe budynki z przestronnymi, funkcjonalnymi mieszkaniami, zaprojektowanymi w wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. Każde będzie miało własny ogródek, taras lub balkon. Zróżnicowaną elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie dopełni stolarka okienna w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami.

Jutrzenki 92

Adres:

02-230 Warszawa, Jutrzenki

Opis inwestycji:

Inwestycja Jutrzenki 92 powstaje na terenie Włoch, dzielnicy chętnie wybieranej do zamieszkania ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną, łatwą dostępność miejsc pracy w okolicznych korporacjach,
doskonałą komunikację oraz liczne tereny rekreacyjne. W ramach projektu wybudujemy niski budynek mieszkalny w wysokim standardzie, z podziemnym garażem. Powstaną w nim 1,2,3 i 4-pokojowe funkcjonalne i łatwe w aranżacji mieszkania. Nowoczesna architektura wraz ze zróżnicowaną elewacją utrzymaną w odcieniach bieli i ciemnej szarości stworzy niepowtarzalny klimat.

Rytm Mokotowa

Adres:

02-977 Warszawa, Antoniewska

Opis inwestycji:

Inwestycja Rytm Mokotowa usytuowana jest w malowniczym, spokojnym zakątku Dolnego Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji wspierających ochronę środowiska. Nie zabraknie na nim stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha.

Royal Residence

Adres:

02-972 Warszawa, Sarmacka

Opis inwestycji:

Royal Residence to niezwykłe miejsce w Miasteczku Wilanów zaplanowane w każdym detalu z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. W ramach projektu powstaną apartamenty wysokiej klasy, w tym penthousy z przestronnymi tarasami. Bardzo dobra jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów, takich jak kamień, ceramika i drewno, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki życia. Na osiedlu, pośród starannie zaprojektowanej zieleni, powstaną fontanny, zraszacze, oczko wodne, strefa relaksu, zewnętrzna siłownia i plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców zostanie również oddana wewnętrzna strefa fitness z sauną, kącik do jogi oraz klub malucha.

Praga Piano

Adres:

03-821 Warszawa, Żupnicza

Opis inwestycji:

Praga Piano to trzecia inwestycja ROBYG, która powstaje na Pradze Południe,
niedaleko centrum Warszawy. Jej atutem jest bliskość metra- 300 m do planowanej stacji przy ulicy Podskarbińskiej. W ramach projektu wybudujemy niskie, czteropiętrowe budynki z podziemnymi garażami, a w nich funkcjonalne 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania. Na osiedlu powstanie stacja ładowania aut elektrycznych, a dodatkowo stworzymy możliwość montażu indywidualnych ładowarek w hali garażowej. Oprócz zewnętrznych stojaków na rowery, przewidziane jest miejsce do ich przechowywania w hali garażowej. Teren wokół budynków zostanie zaprojektowany w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni.

Mój Ursus

Adres:

02-495 Warszawa, Posag 7 Panien

Opis inwestycji:

Inwestycja Mój Ursus, zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską. W ramach realizowanego projektu powstanie łącznie około 2000 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Największym atutem oferowanych na sprzedaż mieszkań jest wysoki, najlepszy w okolicy standard. Budynki posiadają indywidualnie wykończone, eleganckie lobby wejściowe, zaś przestrzenie zewnętrzne wypełnią starannie zaprojektowane tereny zielone wraz z małą architekturą, oświetleniem i placami zabaw dla dzieci.

Regulamin Promocji „Moje Mieszkanie” z PREMIĄ 1000 zł

ZOBACZ REGULAMIN

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dołącz do grona deweloperów mFinanse

Łukasz Makar

Łukasz Makar

Dyrektor Sprzedaży i Rynku Deweloperskiego

Cała Polska

573 313 332

Zostaw wiadomość
Piotr Koniczuk

Piotr Koniczuk

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

505 549 272

Zostaw wiadomość
Tomasz Marek

Tomasz Marek

Manager Rynku Deweloperskiego

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

505 538 762

Zostaw wiadomość